Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elegem van, kikészít a tesóm....

Elegem van, kikészít a tesóm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A tesóm szószerint egy elhízott disznó és folyton azzal cseszeget hogy jajj nekem már milyen könnyü meet hogy én már eljutottam odáig.

Mondom könyörgöm miért irigykedsz rám amikor te csak ülsz a k.va seggeden és mindent csak halogatsz?

Majd ha te is tettél annyit azért hogy hasonló tested legyen mint nekem majd akkor magyarázz ja és nem kellene járni mekibe meg minden sza.ba. egyszer rábeszélt hogy vigyem el edzeni azok közé akikkel én edzek mert addig cseszegetett amíg azt mondtam oké, hat mondanom sem kell mi lett a vége, a bemelegítést épphogy megcsinálta már akkor is liheget és utána a 15. Fekvötámasznál azt mondta hogy nem bírja. Ö egyböl a nagy dolgokat akarja csinálni, kapásból backflip meg stb. És nem fogja fel 15 éves létére hogy nem így müködik ez. Hogy tudnám megértetni vele hogy ez egy hosszú folyamat amíg elér idáig?


2019. jan. 17. 14:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%

Nem a te feladatod.

Ha kér segítséget, adj neki, ha nem kér, kéretlenül ne ossz eszet! Határolódj el a nyomorától, ha csak energiavámpírkodni tud.

2019. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk emberi hangnemben, nem olyan undorító módon ahogy itt írtál.
2019. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Szted nem próbáltam? Azért írok így mert már teljesem kihozott a sodromból
2019. jan. 17. 18:18
 4/31 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy sajnos van egy kis felelösség tudatom iránta mert valamilyen szinten látom hogy felnéz rám és valahogy szeretnék neki segíteni de ehez ö is kell.
2019. jan. 17. 18:22
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Inkább segíts neki, hogy tudjon fogyni! Ne ilyen közönségesen beszélj vele, ő még szinte gyerek! Türelemmel, sok beszélgetéssel talán eredményt érhetsz el nála. Nekem az jön le az írásodból, hogy nem szereted a testvéred.
2019. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Mit jelent az, hogy elhízott disznó? Milyen magas és hány kiló? Kicsit finomabban bánj vele!
2019. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
175 cm és 91 kg
2019. jan. 17. 18:37
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Azért akkor nem olyan elhízott disznó. Azt hittem 130 kiló. Van rajta 10-15 kiló felesleg, amit helyes táplálkozással és mozgással simán leadhat fél év alatt. Nagyon fiatal még.
2019. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Igen föleg akkor ha mekis kaját eszik meg milka csokit. Nem arról van szó hogy nem szeretem csak már az idegeimre megy hiába mondtam neki 500-szor kedvesen hogy figyelj öcsi, nagyon szeretlek de a legnagyobb jóindulattal mondom hogy nem fogod bírni azt a tempót amit mi csinálunk és azokat a feladatokat amiket mi csinálunk mert ebbe kemény munka van. Mindig azt válaszolta hogy: EZT TE CSAK HISZED. A MARKOMBAN VAN A MEGLEPETÉS EREJE ÉS MEG FOGOM MUTATNI.

a sokadik ilyen után beadtam a derekam és már tudjátok mi lett a vége mert azt a kérdésben elmondtam.

2019. jan. 17. 19:02
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

H.ulye vagy és undorító a stílusod. Fokozatosságról hallottál, csodálkozol, hogy a 15. fekvőtámasz után nem bírja? Moért, mennyit kéne kezdőként, túlsúlyosként? Jó ha 3-at bír.

Először kardióval kicsit fogynia kéne, utána erősíteni.

2019. jan. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!