Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elegem van, kikészít a tesóm....

Elegem van, kikészít a tesóm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A tesóm szószerint egy elhízott disznó és folyton azzal cseszeget hogy jajj nekem már milyen könnyü meet hogy én már eljutottam odáig.

Mondom könyörgöm miért irigykedsz rám amikor te csak ülsz a k.va seggeden és mindent csak halogatsz?

Majd ha te is tettél annyit azért hogy hasonló tested legyen mint nekem majd akkor magyarázz ja és nem kellene járni mekibe meg minden sza.ba. egyszer rábeszélt hogy vigyem el edzeni azok közé akikkel én edzek mert addig cseszegetett amíg azt mondtam oké, hat mondanom sem kell mi lett a vége, a bemelegítést épphogy megcsinálta már akkor is liheget és utána a 15. Fekvötámasznál azt mondta hogy nem bírja. Ö egyböl a nagy dolgokat akarja csinálni, kapásból backflip meg stb. És nem fogja fel 15 éves létére hogy nem így müködik ez. Hogy tudnám megértetni vele hogy ez egy hosszú folyamat amíg elér idáig?


2019. jan. 17. 14:01
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Én nem csodálkoztam hiába magyaráztam neki hogy ne akarjon azokkal edzeni akikkel én mert felesleges de 2 héten keresztül nyaggatott ezzel amíg vigil azt mondtam hogyha ilyen hülye akkor essen pofára
2019. jan. 18. 08:41
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Te tökéletlen, nem esik le hogy a tesód részt akar venni az életeben, ezért csinálja? Ez a "ne akarj azokkal edzeni akikkel én" csak olaj a tűzre nála, egyértelmű hogy csak ki akarod zárni magad mellől. Edzz vele te.
2019. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Nekem van arra szted idöm hogy én edzek vele? Megvan a saját életem csak akkor vagyok vele hajlandó edzeni ha belátja hogy hülyeséget csinált és megfogadja amit mondok neki

És nem fogom feladni az edzö társaimat (akik a barátaim is egyben) akikkel megvan a hangulat azért hogy az öcsémmel csináljak alap gyakorlatokat

2019. jan. 18. 17:38
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
te mennyi idős vagy? a stílusod tűrhetetlen, süt belőled az utálat...
2019. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem undorítóan nárcisztikus ember vagy, és ha ilyen tesóm lenne, én is bánat-evő lennék.
2019. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem te egy kicsit el vagy szállva magadtól, mertnála jobban nézel ki. És te ezt érezteted vele, ő szegény meg érzi is. Inkább az a nagyobb baj itt, hogy nem igazán vagy jó testvére a tesódnak.

Valamikor te is kövér voltál, ezt ne felejtsd el, ennek tudatában próbálj meg segíteni neki!


Hajrá!

2019. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
Légy kitartóbb! :)
2019. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Aha persze. De akkor meg persze jó voltam amikor megvédtem öt az osztályától mert mindig cikizték a túlsúlya miatt. De biztos utálom
2019. febr. 1. 07:37
 19/31 anonim ***** válasza:

175 centihez 90 kiló sztem nem annyira durva. Kicsit macis alkatnak képzelem el, de nem annyira, hogy csúfolják érte...

Mostanában találkoztam elsősökkel és harmadikosokkal is. Sztem sokkal nagyobb gond amit ott láttam, tényleg kövér kisfiuk más elsőben és harmadikban is és nem is egy. Na, sztem az a durva...

2019. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Hát nem nem vagyok elszállva magamtól. Nem nagy kihívás nála jobban kinézni. Hiába ajánlottam fel neki hogy jöjjön velem futni vagy taposni egy konditerembe ö nem jön mert ö máshogy akarja megmutatni mire képes.

Én nagyon jól el voltam nem kötekedtem vele ezt ö kezdte el. Amikor 100-ra is elmondtam ,hogy nem fogja bírni azt a tempót amit én csinálok (egyenlöre) és ö csak azért is köti as ebet a karóhoz.

Rajtam is volt felesleg de nem látványos kicsit lógott a hasam de ennyi nem voltam kövér. Nála már más a helyzet mert ö fogékonyabb a hízásra eleve (de ehez az is kellet hogy mekibe járjon napi szinten kajálni) én ennél többet hogy tudok tenni? Ha már azt is felajánlottam neki hogy jöjjön velem heti 2-szer kondiba (többet nem tudok mert a saját edzéseim is csinálnom kell) de ö elutasítja mert ö megmutatja hogy lehet máshogy.

2019. febr. 1. 11:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!