Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elegem van, kikészít a tesóm....

Elegem van, kikészít a tesóm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A tesóm szószerint egy elhízott disznó és folyton azzal cseszeget hogy jajj nekem már milyen könnyü meet hogy én már eljutottam odáig.

Mondom könyörgöm miért irigykedsz rám amikor te csak ülsz a k.va seggeden és mindent csak halogatsz?

Majd ha te is tettél annyit azért hogy hasonló tested legyen mint nekem majd akkor magyarázz ja és nem kellene járni mekibe meg minden sza.ba. egyszer rábeszélt hogy vigyem el edzeni azok közé akikkel én edzek mert addig cseszegetett amíg azt mondtam oké, hat mondanom sem kell mi lett a vége, a bemelegítést épphogy megcsinálta már akkor is liheget és utána a 15. Fekvötámasznál azt mondta hogy nem bírja. Ö egyböl a nagy dolgokat akarja csinálni, kapásból backflip meg stb. És nem fogja fel 15 éves létére hogy nem így müködik ez. Hogy tudnám megértetni vele hogy ez egy hosszú folyamat amíg elér idáig?


2019. jan. 17. 14:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk arra figyelnie kellene, hogy ne hízzon tovább. A 120 már tényleg durva lenne... Ha Mekizik továbbra is, az lesz a vége...
2019. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
29%

120 kilósan 15 fekvőtámasz után azt mondja nem bírja - és te ezen vagy kiakadva? De te beszálsz hosszú folyamatról...

Hát tudod, nem örülnék neki, ha te lennél a testvérem

2019. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
29%

En megertelek kerdezo. Nem voltal bunko, foleg, hogy irtad, mar vitted magaddal es nem birta a fekvotamaszt sem. A helyedben elvinnem meg egyszer utoljara magammal, hogy mutassa meg azt a hu de nagy meglepetest ES megmondanam neki, hogy felveszem videora - ezt azert, hogy legyen mire hivatkoznod, ha esetleg beijedne szegeny es kesobb megint elkzedene a fentit szajkozni.


Igen, kicsit bunko modszer, de ha te mashogy es masokkal edzenel, hadd ne kelljen mar vele foglalkozni, plane, ha nem fogja fel, hogy nem egy szinten vagytok.

2019. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
22. Nem 120 hanem 90. Akkor már a szüleim is beszálltak volna ebbe de még szerintük ez még nem vészes túlsúly.
2019. febr. 1. 20:12
 25/31 anonim ***** válasza:
80%

Ó, hogy mekkora büdös tapló szemét vagy kérdező!


175 cm, 91 kg-al így ledisznózod?! Basszus, nekem is voltak paramétereim (most olyan ~180 cm, 85-86 kg), pedig nem eszem gyakran ám gyorskaját.


Talán emberszámba kéne venni az embertársaidat, testtömegre való tekintet nélkül.

2019. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Rájöhettél volna már, ha már ennyiszer megtörtént, hogy ha azt mondod neki, hogy úgy sem fogja bírni a tempót, akkor ő erre mindig rá fog kontrázni, hogy dehogynem, mert bizonyítani szeretne, lehet, hogy pont neked.

Ahelyett, hogy lehurrogod, hogy ő ne jöjjön veletek edzeni, mert nem bírja (ami nyilván igaz, de ez most nem fogja előrevinni a helyzetet, ha ezt mondogatod és csak leszólod), csinálhatnád inkább azt, hogy bátorítod, hogy igen, lesz MAJD olyan, amikor simán olyan kondiban lesz, mint te, és már várod, mikor majd együtt mehettek edzeni (ez motiválhatja) de ADDIG valami finomabbal kell kezdenie.

2019. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, pont erről beszéltem én is, de ahogy látom korábban senki nem értette meg.


A kérdező el van szállva magától, hogy neki sikerült lefogynia, közbe meg ő is egy tehénke volt valamikor. Annyira utálom az ilyen tipikus "nekem sikerült" a másik le van szarva embereket. Kérdező te magad vagy egy szar ember, nagyképű!

2019. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de a többieknek igaza van. Ezzel csak szétrombolod az önbecsülését.
2019. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Hol vagyok elszállva magamtól? Nem hozzá hasonlítom magamat ti ütődöttek. :DDDD

Én nagyon jól elvoltam nélküle. Csináltam a saját dolgaimat. Ő kezdte nekem a csesz.egetést hogy nekem milyen könnyű már meg stb.

Basz.i lehet hogy nem voltam kövér de így is k. rva sokat kellet dolgoznom.

Hiába ajánlottam föl neki hogy elmegyek vele futni ő nem így akarja elkezdeni és innentől nem szállt le rólam soha és kierőszakolta hogy vigyem azokhoz akikkel én edzek.

Tehetek róla hogy nekem jutott a sikeres nagytesó szerep neki meg a szájharcos kisöcsi szerep? Én csak azt akarom hogy leszálljon rólam. Nem akarok vele edzeni még akkor se ha már lefogyott mert akkor se lenne azokkal egy ligában akikkel edzek.

2019. febr. 12. 23:50
 30/31 anonim ***** válasza:
De mekkora arcod van teeee! Rendesen utálatos vagy! És igenis kövér voltál, aztán még könnyen vissza is eshetsz!
2019. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!