Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Hosszú történet... 2 éve már hogy nóvéremhez költöztem, 60km-re szüleimtől.Van már családja is. Az elején jó ötletnek tűnt hogy hozzájuk költözzek, szerettem itt lenni velük, segítettem nekik, babáztam, stb. Pár hónap ittlét után kezdődtek a veszekedések. Mindenbe bele kötöttek, leginkább a házimunka volt a legnagyobb gond. Ha egy valamit megcsináltam, akkor más dolog miatt szóltak rám, ami elmaradt. Szerintük nem látok meg dolgokat magamtól amiket megkellene csinálni. Amíg a szüleimmel laktam elég lusta voltam, egész nap a szobámban voltam és csak gépeztem. De ennek már több éve. Már sokat fejlődtem mióta itt élek. De valahogy mégse jó nekik az amit csinálok és ahogy csinálom. Valamit mindig találnak amibe bele tudnak kötni és már nagyon telik a pohár. El akarok innen költözni, de egyedül ezt nem tudom meglépni. A szüleim azt tanácsolják költözzek vissza. De itt már kialakítottam egy új életet. Barátokat találtam,és munkát. Egyik barátnőmmel terveztük a költözést nyáron, de közbe jött neki valami amiért egy darabig nem lehetséges a költözés.

23L


2019. jan. 21. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Csobör vödör,eleve külön kelett volna menned,szerintem zavarod a kis családot.. Szobát egyedül is tudsz bérelni.
2019. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Vedd észre a munkát és ne lépd át. Ennyi. Egyelőre ők tettek neked szívességet, nem te nekik, neked kell alkalmazkodni. És nincs túl sok elvárásuk, ahogy látom.
2019. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Mennyit adsz a rezsibe? Mennyi félretett pénzed van? Tanulsz vagy dolgozol? Te tartod el magad, vagy téged tartanak el? Miből fogod finanszírozni az életedet, ha külön költözöl?


Valószínűleg már elege van tesódnak, hogy ott ülsz a nyakukon, és még csak gondolati csíráját se látják, hogy el akarnál költözni.


Szerintem el kéne tőlük költöznöd, de nem vissza a mamahotelbe, hanem önállóan.

2019. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!