Jogosan borultam ki?

Figyelt kérdés
Férjen testvér folyton beleszól abba hogy neveljük a gyereket, pl én reszelők a lányomra hogy üljön le és ne futkorásszon mert tudom milyen mikor kimelegszik aztán megfázik, érre a sógornőm odaszól neki hogy menj nyugodtan játszani. És nem ez volt az első alkalom h nekem ellent mondott ,én ennél az utolsónál voltam úgy hogy kész így nem mehet tovább, be hívtál a házba és elmondtam neki a véleményem,ezután sírva ki ment majd elhajtott az autójával, ennek már egy hete és anyós ezért most haragszik rám és minden hülyének, marhának lehord ?! Tényleg én vagyok a hibás? Nem tudom jó szemmel nézni amikor valaki ,mas gyereket akarja nevelni,nem beszélve rola hogy ezt a gyérek előtt mondja amivel ugye a gyérek szemébe úgymond meg vagyok szégyenítve. A férjen egyetért velem ,de látom rajta hogy neki sem tetszik a dolog.

2019. jan. 31. 21:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Nem kell ráförmedni az emberre gyorsan írtam és a telefon is javít mert sokszor könnyebb így írni szerintem aki akarja megérti.
2019. jan. 31. 21:53
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2019. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Oké hogy rá szólsz miatta, de nem ilyen stílusban kell. Gondolom amúgy se túl jó a kapcsolat ha már egy ilyen dologból is akkora vitát csináltál hogy sírva ment el.
2019. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Szép magyar nyelvünk temetője ez az idehányt stílus, amit produkáltál te szerencsétlen.
2019. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ez volt az első és utolsó hogy ide kérdést tettem ki ,mindenbe belekötnek, szöveget nem ertelmeznek, csak kioktatnak . Köszönöm a válaszokat. Egyébként nem nem voltam durva csak el magyaráztam neki hogy állítsa le magát ezekről mert nagyon idegesít engem is és a férjemet is ,csak az a bibi hogy ő mindig anyuci pici lánya volt és nem szabad megsérteni semmivel..
2019. jan. 31. 22:25
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

#4 ha nem tudsz érdemben segíteni a kérdezőnek, akkor nem kell válaszolni, ilyen egyszerű

Tudom, hogy milyen az autokorrekt, néha 1-1 betű elirasa miatt durva dolgokat tud kihozni a szavakból

De szerintem ennek ellenére a kérdező kérdésének lényege érthető, ha meg neked nem lenne az, akkor se ilyen stílusban kellene válaszolni... ha meg nem tudsz máshogy, akkor egész egyszerűen nyomd meg a kereső vissza gombját és gorgess tovább a főoldalon


Kérdező: teljesen jogos a kiakadasod és ha normálisan mondtad meg neki, hogy neked mi nem tetszik, akkor ne érezd rosszul magad emiatt, ha ez neki ennyire nem tetszett, az legyen az ő baja :)

2019. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

*kérdezőn


Jaj már én se vagyok "autokorrekt" XD

2019. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

Aki akarja az érti a szöveget.

Szerintem jogosan akadtál ki. Csak szerintem az a baj, hogy nem az elsö ilyennél akadtál ki, hanem türtél sokáig. Aztán most meg jól zokon vették.

2019. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért is vagyok gyökér?
2019. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom behívtad a házba a szerencsétlent és leordítottad a fejét. Az itteni stílusodból kinézem ezt és másért nem fog valaki sírva elhajtani valahonnan. Figyelj, ha gondod van valakinek a viselkedésével, akkor érdemes szólni neki szépen és nyugodtan, nem pedig megvárni amíg betelik a pohár és egyszerre rázúdítani mindent. Egyébként meg annak, hogy "ne futkorássz" nem mond ellent az, hogy "menj nyugodtan játszani", tehát elég erősen túlreagáltad a dolgokat szerintem.
2019. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!