Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig *egészséges* a fiú...

Meddig *egészséges* a fiú lány testvér egy szobában tartás? Lány:19 éves barátja van, rendszerető. Fiú:11 éves, rendetlen

Figyelt kérdés
Segítség,

2019. febr. 3. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért egy 19 évesnek már jobb lenne saját szoba. Igazából ugye már nem is gyerek. Élhet akár szexuális életet is.
2019. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Én max 11-12éves korig tenném,de akkor is azonos neművel.
2019. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Csak az a kérdés, hogy van-e lehetőség külön szobára. Ha van, akkor külön, ha nincs, akkor nincs miről beszélni. 19 évesen esetleg már szóba jöhet albérlet is.
2019. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem egeszsegesseg kerdese, hanem lehetosegeke. Ha van kulon szoba uresen akkor mar hamarabb is erdemes lett volna kulon "koltozni". Ha eleg nagy a szoba, akkor valami spanyolfalas levalasztas, kulon kucko a lanynak???

Ha te vagy a 19 eves akkor beszelj a szuleiddel. Hatha tudtok egy olyan megoldast talalni, hogy nem kell a kisocsedeel lakni vagy legalabbis nem kell utana rendet raknod, takaritani 11 evesen mar o is eleg nagy a rendrakashoz.

En ismertem olyat, ahol a fiu 21 volt a huga 17 es a fiu mar hazavitte aludni a baratnojet es ott kellett lenniuk egy legterben a szoba ket vegeben. A szulok ekkor hirzelen epitettek egy plusz szobat a haz egyik vegebe, mert ez igy mar nagyon kinos kezdett lenni es nem akartak, hogy a fiu kollegiumba/alberletbe koltozzon a kozos szoba miatt.

2019. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

A bátyám és köztem másfél év van. Sokáig nem volt megoldható a külön szoba kérdése nálunk, de ennek ellenére 6 éves voltam mikor a nagyszoba közepére húztak szüleim egy paravánt, hogy mégiscsak valamennyire szeparálva legyünk. 12 éves voltam mikor megoldódott a külön szoba kérdése. Pont aznap költöztem be, mikor először megjött. Nem bántam, hogy a kezdeti küzdelmeimet, hogy rendszeresen véres volt az ágyam és a pizsamám, nem a bátyámmal kellett megosztanom...

Szóval magamból kiindulva nekem az a legeslegkésőbbi lélektani határ, mikor a lány menstruálni kezd.


A fenti eset szerintem senki szempontjából nem egészséges. A 19 évesnek se kéne egy kiskamasszal egy szobában élnie, és a 11 évesnek se annyira egészséges a felállás. Szerintem ez még azonos neműeknél is sok lenne.

2019. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Hát ez nagyon nem "egészséges"! Mindketten már életnek nemi életét. Az már meg milyen gáz, hogy a lány szeretné kíélni magát nemileg, csak nem teheti meg, mert ott van az öccse.
2019. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Az utolsót ki pontozta le? Azért nem normális ez.
2019. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonymousreview60 ***** válasza:
37%

Alapszabály, hogy lányok csak együtt vagy pubertás előtti fiúval együtt, mert sajnos a fiúk képesek undorító dolgokra. A szomszéd lányát a 8 évvel idősebb saját bátyja molesztálta, amíg a báty el nem került kollégiumba. Ez nem jellemző, de jobb megelőzni. Ezt megelőzi a korkülönbség szerencsére. Ha lehet, külön szobába kell költözni.

Rend: Ha a lány rendszerető, a fiú rendetlen, akkor a cuccaikat el kell választani. Külön szekrény, külön íróasztal stb.

Nemi élet: A lánynak van barátja, dugjanak ott! Addig legalább a fiú is nyugodtabban önkielégíthet, és nem lesz örkényi a stílusa majd.

2019. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Oké, tudom, mit fogok kapni ezért, de mondjuk a szülő is elgondolkozhatna, NEM csinálok két gyereket, ha nincs a szülői hálószobán kívül két plusz szobám (akár félszobám). Még ha egyneműek, akkor is gáz, (tudom, mert 18 voltam, hugom meg 11, és addig még egy szobán osztoztunk, bár területre nagy volt a szoba). Mégsem volt semmi élettere egyikünknek sem. De fiú-lán tesókat alsó hangon 3-4 éves korban külön kellene tenni. Más az érdeklődés, más a temperamentum.

Persze lehet mondani, hogy el lehet költözni, na de az sem mindegy, hogy mondjuk 20 éves koráig van-e egy saját luk, ami az ő élettere.

2019. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
7-es, te marha okos, azért lett (gondolom) lepontozva a 6-os (amit számon kérsz itt), mert olvasni sem tudsz. Azt honnan veszed, hogy a kérdésben szereplő 11 éves srácnak már nemi élete van? Mert ezt úgy írod, mintha evidens lenne (bár lehet, a tenyere meg az öt ujja, az is kínos lehet, amikor esetleg éjjel hallja a tesó).
2019. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!