Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti töltötök időt kettesben a...

Ti töltötök időt kettesben a testvéretekkel?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, barátnőmmel élek, anyám szerint kettesben is kell lennem 12 éves öcsémmel, ahol barátnőm nincs ott. Ez barátnőmet nagyon megviselt, nem érti miért szükséges ez.
2019. febr. 3. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Igen, de mi már idősebbek vagyunk.

De kicsinek is sokat voltunk együtt.


Azt megértem, hogy nagy a korkülönbség, és emiatt nehezebb, de a barátnődet ez megviseli? Agyilag rendben van nála minden?

2019. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor meg ne haragudj de elég hisztis barátnőd lehet. A testvéreknek,igenis szükségük van arra,hogy kettesbe töltsenek időt,így jobb kapcsolatot tudnak kialakítani egymás között. Anyád nem rosszból mondta ezt,pusztán tény. Az is meglehet,hogy a tesódat zarja,hogy folyton a csajoddal vagy,elmondana neked egy-két személyesebb dolgok de nem tud mert nyilván ott van ő. Semmi rossz szándék nem lapul meg amögött amit mondott neked anyud,de a barátnőd túl reagálja.
2019. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
P.S #2vagyok,nekem 13 évvel kisebb a húgom mégis mindig töltöttem vele időt. És nem volt non-stop ott a párom.
2019. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem, sosem volt ilyen kettesben töltött tesós programunk.

De tök jó tesók vagyunk, átjárunk egymáshoz rendszeresen, mostmár párunkkal, családdal is

2019. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kell kettesben töltenie vele időt. Ne kísérgesse már mindenhová a barátnő a barátját.Nincsenek összenőve, és fontos, hogy négyszemközt is tudjanak beszélgetni a testvérek. Ha ezt a barátnő nem érti meg, akkor ott komoly bajok vannak. A 12 éves öccsnek is lehet rosszul esik, hogy a bátty barátnője mindig ott van vele.
2019. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy töltöttem vele időt. De téged nem értelek: Alap hogy a tesók törődnek egymással. És miért kéne ott lenni a barátnődnek?
2019. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg elég gáz hogy ennyire fojtósan rád telepedne a csaj. Legközelebb min akad ki? Hogy találkozol a családoddal, de ő nincs ott?
2019. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az fontos információ, hogy mindketten dolgozunk, és nincs időnk igazán egymásra, meg ha együtt is élünk, kiüti a munka időnk a másikét, mikor én otthon vagyok, ő dolgozik és így neki is. Így havonta 2 hétvégénk van, és öcsém pont ezen az egyik hétvégén tud velem lenni, barátnőmet egyedül kéne hagynom, a mi hétvégéken.
2019. febr. 3. 17:42
 9/13 A kérdező kommentje:
És ez a gondja, úgy készült, azt kettesben töltjük.
2019. febr. 3. 17:43
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt kérte, hogy úgy szervezzem a testvéremmel toltendő időt, amikor pl. Dolgozik.
2019. febr. 3. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!