Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy féltestvérem és...

Van egy féltestvérem és nagyon sokat gondolok rà de még nemtalàlkoztam vele soha. Nagyon sokat gondolok rà de miért?

Figyelt kérdés

Gyakran riadok fel àlmomból is mert azt érzem hogy itt ül az àgyam szélén de közbe nincs itt senki.Màr sokszor megàlmodtam a talàlkozàsunkat de még mindig nem talàlkoztunk

Van erre valami magyaràzat?



2019. febr. 9. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg lépj vele kapcsolatba?
2019. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert szereted, vagy érdeklödsz utána. Szerintem is találkozzatok!
2019. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a magyarázat, hogy nem ismered és kíváncsi vagy rá.

Ha féltestvér, akkor lehet közös tulajdonságotok, külső jegyeitek, hasonló ízlésetek, stb. Teljesen természetes, hogy foglalkozol vele gondolatban meg álmodban is.

Ha lehetséges, ismerkedj meg vele mielőbbb!

2019. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg magányos vagy, azt hiszed, a vérrokon majd időt tölt veled.
2019. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom hogy tudnék vele kapcsdolatba lépni mert csak a nevét tudom
2019. febr. 9. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg azt a szülődet, aki a féltestvéreddel közös.

Esetleg eltitkolta előtted a féltestvéred létezését?

2019. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Túl sok időd van állmobozni
2019. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Yoda m. ***** válasza:

...álmodozni?


Az is lehet. De lehet más is.

Például, ha édestestvéred nincs, de tudatalattidban meg szeretnéd, ha lenne... ez is okozhatja.

Aztán... lehet pl. egy telepatikus kapcsolat köztetek, ami által érzed a jelenlétét, még távolból is. A telepátia számára nem létezik "leárnyékolás", legalábbis a szó fizikai értelmében. (Mint pl. a mágneses, vagy elektrosztaikus árnyékolás). Úgy kell elképzelni, mint a gravitációt, amely szintén nem árnyékolható le... legalábbis az eddig ismert fizikai közegekkel. Mert ha nem így lenne és leárnyékolható lehetne, akkor már igen sokan bemutatták volna az antigravitációt, mint a leárnyékolt gravitációt... pl. lebegtetés formájában napjainkban. Ettől még persze létezhet antigravitációs jelenség (ember, v. tárgy lebegése), de annak fizikája nem egy kézzel megfogható "árnyékoló lemez" segítségével történik (mint a mágnesesség, v. elektromosság esetében). Hanem valami egészen mással magyarázható... Hogy pontosan mivel, háááát ez jó kérdés. Ma még nem tudni, ámbár attól még létezik és lehet használni is. És van, aki tudja is, még ha nem is akaratlagosan. Ilyen telepatikus átsugárzás lehetséges pl. a féltestvéred esetében is...

Ennek a jelenségnek MEG NEM ISMERT használata kb. olyan, mint ahogyan a karikás ostort is használják már igen rég óta durrogtatásra, ugye... anélkül, hogy (anno) tudták volna a fizikai magyarázatát. Vagyis azt, miszerint egy mini hangrobbanás történik az ostor végén, amiatt, hogy a suhintás következtében az ostor legtávolabbi pontja (a bojtja) eléri, sőt meghaladja a hangsebességet (~330m/s). Ekkor következik be az un. hangrobbanás, ami írtó nagyot szól. Használták a csikósok már milyen régóta és anélkül, hogy fogalmuk lett volna a fizikai hátteréről. (És még van egy pár ilyen érdekesség, amit használunk napjainkban, bár nincs (még) fogalmunk róla, hogy miként is működik. Mint pl. az "alagút dióda", vagy "alagút mikroszkóp" is)


Szóval én is csak bátorítani tudlak: Járj utána, ki is lehet a féltestvéred, s talán akkor tisztul a kép, h. miért is vannak ezek a gondolataid, amik még álmodban is elkísérnek.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a nevét tudod.. az pont elég.. van facebook!
2019. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült megtalálnod?
2019. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!