Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ma amikor zuhanyoztam a húgom...

Ma amikor zuhanyoztam a húgom sajnos benyitott ràm és meglàtott, hogy lehet ezt feldolgozni illetve hogy kell kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem zartam magamra az ajtot. Ö meg jött fülessel a fülében és nem hallotta bent vagyok benyitott aztan nezett nagyott. Meg en is. Meglatott full puceran. Annyira kellemetlen. Gyorsan kiment nem is beszeltunk errol azota. Ilyenkor hogy kell kezelni ezt a helyzetet? Szegyenlem hogy meglatott full meztelenul. Ok latott mar ilyet de akkor is. Am az se derult ki mit akart nalunk wc, zuhanyzo minden ott van egy helyen. De megalazo. 24F

#pucér #test #Húgim
2019. márc. 15. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
:D
2019. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

hány éves a húgod? nem mindegy:)

amugy szerintem ez max vicces mint megalázó.

vannak ilyen dolgok az életben:)

2019. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
20 eves. Felnottek vagyunk. De meg itthon lakunk csaladdal.
2019. márc. 15. 19:23
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Kinek feldolgozni, neked vagy az ismeretlen korú húgodnak ? Talán a húgod többet tud az emberi testről mint te. Nincs helyzet, csak annak, aki helyzetet csinál belőle 24 éves férfi dacára.
2019. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Megalázó, hogy a tesód látott pucéran????? Ne már! Mi már bőven felnőttek vagyunk, nem élünk egy fedél alatt a tesómmal, de ha egyikőnk rányitna a másikra, annyit mindanánk, hogy bocs, aztán ennyi.

Erről nem kell beszélni, meg lelkizni. Nincs vele semmi gond. Gyerekkorunkban együtt fürödtünk. Nehogy már ezen kattogj! Biztosan pisilni kellett neki és csak úgy berontott. Ez nem egy olyan helyzet, amit kezelni kell, vagy feldolgozni.

2019. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Fel kell dolgozni azt, hogy egy FELNŐTT ember meglátta a TESTVÉRÉT pucéran?

Ne már...

2019. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Ember.. A hugod.. Pls.. Az enyem pofatlanul meg pisilni is bejott ha furodtem es nem birt varni..
2019. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Szegény húgod, biztos sokkot kapott, mert még nem látott olyat 20 évesen:D
2019. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Hányszor írod még ki?
2019. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, ez nem nagy ügy! Te se csinálj azt belőle!
2019. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!