Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az mennyire ciki hogy amikor...

Az mennyire ciki hogy amikor csak úgy minden ok nélkül elhagyott a szerelmem akkor a húgaim vàllàn sirtam ki magam felnött férfi létemre?

Figyelt kérdés
Csak úgy elhagyott egy màsik férfi miatt. Én pedig a húgaimnak sirtam mint egy kisbaba. Most mit gondolhatnak rólam?? Úgy szégyenlem. Fiatal felnöttek vagyunk.

#húg #siràs
2019. márc. 18. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit szégyellni, legalabb vannak érzelmeid.
2019. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
95%
Ne szégyelld.Ők a családod.Fogadd el,hogy megtörtént és próbálj meg túllépni a történteken.
2019. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Nincs mit szégyelni rajta, legalább te tiszta szivvel szerettél.De már ne sirj, mert egy olyan nõ aki elhagy egy másik férfi miatt, az nem érdemli meg,hogy könnyeket ejst érte.


Ha mostanában járni fogsz egy másik lánnyal, ne rajta vezesd le a másik gonoszságát,erre vigyázz!

2019. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak is sírnak, pont abba rokkan bele sok férfi egy idő után, hogy "egy férfi csak ne mutassa ki az érzéseit".
2019. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
Ok nélkül nem hagynak el senkit
2019. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Ó dehogynem utolsó.
2019. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%

Sajnos manapság a nők nagy része, csak ideig-óráig tart ki egy-egy férfi mellett.

Látni a viselkedésükön, hogy folyamatosan keresik a következőt és már lépnek is tovább.

A normális nők isszák meg ennek is a levét, mert már nem tudja egy férfi eldönteni, hogy mikor szabad egyáltalán komolyan venni egy nőt.

2019. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

"Ok nélkül nem hagynak el senkit"


Igazad van.

Itt is volt oka a dolognak.

Az, hogy viszketett neki nagyon!

2019. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
#9 az is egy ok :)
2019. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az égvilágon semmi szégyellnivalò nincsen benne! Én maximálisan tisztellek ez alapján. Nem attól lesz valaki férfi, hogy sosem sír.

Tudjuk milyen egy szakítás, milyen ha teljesen váratlanul otthagy a szerelmed. Teljesen normális, hogy eltört a mécses.

Szerintem tök jó, hogy szamithattal a hugaidra.

2019. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!