Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat

A kérdés

Mit vegyek a mostoha tesóimnak? (többi lent)

Anyámnak új párja van, vele már találkoztam, de az ő lányaival csak szombaton fogok. Az egyik lány 16 a másik 14 éves. A 16 évesnek nemrég volt a születésnapja. Szeretnék nekik venni valamit így az első találkozásra. Nem nagyon ismerem őket de tudom hogy szeretik az ékszereket, csak az a baj hogy abból nagyon sol van már nekik. Valakinek valami ötlet? 17/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: mostohatestvér, mostoha, testvér, ajándék, születésnap, lány, ékszer

ápr. 16. 14:47  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem ne vegyél semmit. Inkább menjetek el egyszer közösen kikapcsolódni, és megismerni egymást. A következő születésnapjára már vehetsz valamit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont ápr. 16. 14:57 Privát üzenet

Osztom 1-es véleményét.

Másrészt, ha mégis vennél valamit, akkor mindkettőnek, ne csak a nemrég szülinaposnak.

De én nem vennék, gondolom, ők sem készülnek Neked tárgyi dologgal.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont ápr. 16. 15:07 Privát üzenet
Ne vegyél. Ismerjétek meg egymást előbb aztán majd lehet ilyeneket csinálni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont ápr. 16. 15:14 Privát üzenet
Nagyon aranyos, kedves gesztus ez tőled, de szerintem sem kell nekik venned semmit. Menjetek el egyet fagyizni vagy sütizni, a közös élmények sokkal jobban meg tudnak pecsételni egy jó viszonyt, mint az ajándékok. Sok sikert!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont ápr. 16. 16:16 Privát üzenet
Egy-egy tábla csokit, ennyi

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont ápr. 16. 16:38 Privát üzenet
Szerintem ne vigyél nekik ajándékot. El fognak nyomni és soha nem fognak tisztelni, ha már most puncsolsz nekik.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont ápr. 16. 17:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a válaszotokat! 🙂❤

# 7/9Időpont ápr. 16. 18:23 Privát üzenet
Süssél valamit és kináld meg õket, de ajándékot venni semmi esetre sem.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont ápr. 16. 19:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ó értem köszi! :))

# 9/9Időpont ápr. 17. 07:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A reggelektől félek de utána tökre jófej (MOSTOHABÁTY) mit csináljak hogy ne csináljon ilyeneket?
Félék hogyha ez kiderül már ferde szemmel néznének ránk. Megoldható hogy ne tudódjon ki?
Van jogom azt mondani a mostoha hugomnak hogy az esküvőmön nem őt akarom a tanumnak?
Miért féltékeny a mostoha tesóm?
A mostohatesóm ellopkodja a cuccom, mit tegyek?
Mit adjak szüleimnek, tesóimnak (két lány), és esetleg mostoha szüleimnek húsvétra? (13/L)

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Testvéri kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!