Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem függő, mit tehetek?

Testvérem függő, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Internet
2019. ápr. 30. 22:04
 1/10 A kérdező kommentje:

Internet függő, minecrafttal játszik, ha nem nyomatja éjjel 3-4 óráig akkor ordibál, hisztizik, rendetlenkedik. Eme leány 17 éves, igen tizenhét. Egy szörny, szülőket nem érdekli, addig jó míg csöndben van elvet követik, a hangja olyan idegesítő ha kiabál, hogy még én is megverném, pedig higgadt ember vagyok.


Haza jövök munkából, mennék aludni, ez meg üvölteti a zenét, nem lehet megmaradni, szülőket ez sem érdekli, ők is hangosan nézik a tv-t , én meg aludjak, hogy kipihent legyek..


Mit javasoltok?

2019. ápr. 30. 22:10
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg , elmondása szerint 10 évesekkel beszélget telefonon, mert milyen "cukik". Ha fiú lenne már lecsulnák, de min. egy per lenne folyamatba ellene.
2019. ápr. 30. 22:13
 3/10 Argloss ***** válasza:
100%

Füldugót, ameddig sikerül összegyűjteni egy albérletre valót.

Egy 17 évest nem fogsz már megnevelni. Rákényszeríteni se, mert a szüleid előbb raknak ki téged, mint a testvéredet.

2019. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én ehhez ugyan nem értek, de egyszer egy haveromtól kértem segitséget (aki spéci infós) ugyanilyen probléma miatt. Nem tudom pontosan mit csinált, de beállitotta, hogy bizonyos dolgok ne működjenek neten keresztül. A szüleim nem értenek az ilyen dolgokhoz, szóval őket nem foglalkoztatta, tesóm pedig nem tudta, hogy mi a gond.
2019. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek, imádok itt lakni, udvar, kert, rettenet szép virágok meg szép üadárkák vannak itt. Van másik házunk, oda akarnak majd száműzni, de ott forgalom, zene, bulihelyek vannak, inkább a kötél, persze képletesen. Ennek kellene mennie, igénytelen, pl. kaja maradékok a számító gépénél, nem is fürdik, büdös foga sárgább mint a tojássárgája. De ez engem nem zavar, csak a vele járó zaj.
2019. ápr. 30. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Átlag mai fiatal, aki szeret videójátékokkal játszani. Egyszer majd megunja, vagy lejjebb adja a gépezéssel töltött órákat, ha lesz feladata. Mióta egyetemen ráhúztam a tanulásra, és aktív párkapcsolatot élek, bőven leredukálódott a játékkal való időm, de még így is ez a kikapcsolódás. Ha szülők nem tesznek semmit az éjszakai kiabálás ellen, ami valóban egy rossz dolog, használj füldugót, aztán költözz a közeljövőben.
2019. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De én nem akarok költözni, szomszédok, sőt még az autóim is várják a felújítást amit csak itthon tudok kivitelezni.


Már pár éve néztem bentlakásos iskolát neki, szülők félteték, ezért maradt.

2019. ápr. 30. 22:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el.
2019. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember, a szüleiddel élsz, neked kell alkalmazkodni.
2019. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"Száműznek" egy saját lakásba? Hadd ne fakadjak már sírva...
2019. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!