Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy a testvérem hazudik?

Figyelt kérdés

Nem csinálja rendesen az okj-s képzést. Apám kiteszi érte szívét-lelkét, teljesen hülyét csinál így magából, anyám minden szavát elhiszi, hogy ekkor meg akkor van a szakmai, ma is elmaradt.


Én tudom hogy hazudik, vannak közös barátaink, és nem bírom nézni, ahogy apám próbál érte mindent megtenni, ismerősöket hívogat az érdekében, feleslegesen. Pénzt áldoz rá, de nem tudja, hogy madárnak veszi az öcsém.

Ő 24 éves, én 26.

Nem akarom, hogy az öcsém megtudja, hogy tőlem van a drót.


2019. máj. 15. 00:22
 1/3 anonim válasza:
76%

Miért nem akarod hogy a testvéred megtudja hogy te mondtad el az igazat

Felnőtt ember nem tesz ilyet a szuleivel akik a szívüket lelküket kiteszik érte.. Meg egyébként senkinek sem kéne így viselkedni velük

Beszélj először a testvereddel hogy vagy rendesen végzi a dolgát vagy elmondta az igazat

Ha pedig egyik se akkor igenis mond el a szüleidnek mi a szitu.

Egyszer talán a testvéred is belatja hogy ez így nem volt oké

2019. máj. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első körben kapd el a tesódat négyszemközt, és mondd meg neki, hogy vagy ő áll a szüleitek elé, és elmondja, mekkora sz_@r, vagy te. Kap 3 napot.
2019. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szerintem beszélj először öcséddel, hátha rábírod, hogy folytassa a képzést. Ha nem, akkor tényleg csak az marad, hogy megmondod neki, vagy ő mondja el vagy te.

Ne aggódj amiatt, hogy megtudja, nem te viselkedtél helytelenül, hanem ő, később valószínűleg belátja majd.

Azért nem ajánlom azt, hogy elmondod a szüleidnek, majd megkéred, ne mondják el, hogy te szóltál, mivel ha nem te lettél volna, akkor is felmerülne benne a gondolat, hogy te voltál, ha tudja, hogy ellenzed és valószínűleg tudsz róla. Illetve ha később kiderül kellemetlenebb. Sok sikert!

2019. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!