Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mennyire tartjátok egészség...

Ti mennyire tartjátok egészségesnek vagy betegesnek ezt a testvéri kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Adott egy lány (28 éves) és az öccse (26). Együtt repültek ki otthonról évekkel ezelőtt azóta laktak is együtt valamennyi időt. A szüleikkel elvileg nincsenek jóba más rokonok úgy tudom nem nagyon van. Rajongva ajnározva szeretik egymást. Túlzásba viszik szerintem. Társaságban sem probléma pl a pasinak homlokon “csókolni” őt vagy éppen megfogni a kezét vagy megsimogatni az arcát. A lány pedig volt hogy a vállára hajtotta a fejét es a combjara tette a kezét.Hosszasan szokták átölelni egymást ha találkoznak vagy ha elkoszonnek. Összeérintik a fejüket, belsős poénjaik vannak. Sok időt töltenek együtt. Mindketten nagyon jól néznek ki, objektíven nézve is szép emberek. Volt már hogy egy párnak nézték őket akik nem tudták, elvonatkoztatva attól hogy testvérek külsőre össze is illenének. De!!! A pasi homokos.

Én nem tudok mihez kezdeni ezzel nekem nagyon furcsa. (Nem ütöm az orrom más dolgába, a lányt nagyon megszerettem és nagyon tetszik nekem, barátnőmnek szeretném de néha olyan érzésem van hogy az öccse mellett csak másod hegedűs lehetnék meg szokatlan is nekem ez a fajta viszony, nekem is lány testvérem van de nem vagyunk ilyen jóba, ti mit gondoltok erről az egészről?



2019. máj. 20. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egeszseges vagy sem ez van.

Nem volt masuk.irod hogy szuleikkel nincsenek joba.csak egymasra szamithattak ezek szerint ezert allnak kozel egymashoz.

Nem hiszem hogy be kellene gondolni mindenfele rosszat hogy kitudja miket csinalnak stb.szimplan szeretik egymast.

Meg kell probalnod milyen lenne vele egy kapcsolat csak azutan derul ki...

Persze ha neki is bejossz.addigis hiaba talalgatsz hogy milyen lehet vele...

2019. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy másod hegedüs"lennél, próbáld meg.
2019. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon jó testvérek, nem látok benne semmi betegeset. Van, ami nálunk is szokás a családban, pl. Hosszas ölelés búcsúzáskor vagy csak úgy megpuszilni egymást vagy a 'benfentes' poénok. És az egyik unokatestvérem a legjobb barátnőm is.
2019. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Miről is beszélünk? Valalki puszit ad a testvére fejére, megöleli, fogja a kezét stb. Elég hétköznapi dolgok jó testvérek között. Én csináltam ilyet kb nem is számolom hányszor, egyáltalán semmi beteg nincs benne, sőt, inkább az a lelki beteg aki szerint csak a barátnő felé lehet szeretet érezni, családtag iránt nem...
2019. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Má vót..
2019. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez annak furcsa aki nem volt ilyen jó viszonyban a testvérével.

Nekem is furcsa,mert nem ilyen volt a viszonyom a nővéremmel.

De attól még elképzelhető,hogy van ilyen...más nevelést kaptak stb...

Meg hát az is sokat elárul,hogy homi a srác...

2019. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Van ahol normális,jobb helyeken kissé beteges.
2019. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Némiképp megnyugtató, hogy a srác homokos. :DDD

Szerintem próbálj összejönni a lánnyal, ha tetszik neked, aztán majd beszélgettek sokat, és kiderül, lesz-e belőle normális párkapcsolat.

2019. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csak az a gond hogy te nem tudod milyen egy igazi testvér, nem érted hogy milyen ,,jogon” simogatja más férfi. És talán azt hiszed,hogy ha lehetne lefeküdnének egymással. De ez nem így van, ők többek egymásnak mint párkapcsolat. És a párjaként te nem vagy másodhedegűs, de azon kívül igen. Mindig a testvére lesz a legfontosabb. Mint minden rendes családban. De legalább már most látszik hogy neki nem a szórakozás hanem a család az első. Egyszer még jól jöhet :)
2019. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez még nem a Trónok harca..
2019. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!