Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is hülyeség?

Szerintetek is hülyeség?

Figyelt kérdés
Apám a barátnőjével közös gyereket akar...jelzem fél éve sincsenek együtt. Minket is alig bír eltartani,meg annak hely is kéne hol lenne?van 3 szobánk a 2hugomnak közösen 1 apámnak 1 és nekem 1. Azt mondták hogy apám barátnőjénél lenne de ahol ő lakik az a fia háza és nem fog bele menni. Meg a fia se támogatja az ötletet.Amúgy is már majdnem 50 évesek szerintem elég "kritikus" főleg hogy annó mikor anyámmal apa szétment azt nyilatkozta,hogy neki nem kell gyerek igy is sokan vagyunk(mert amugy a legkisebb hugom az csak becsúszott (13éves)). Most meg gyereket akar? Ez szerintem tuti hülye ötlet. Ha meg arra megy ki a játêk hogy a barátnője megszülje és aztán fizesse a gyerektartast akkor neki is gratulálok.Jelzem a nőnek semmilye sincsen a fiával él együtt. Ennyire el lehet venni egy férfinak az eszét egy p*nàval?

2019. jún. 3. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Minél előbb próbáld lebeszélni erről az apádat
2019. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Az a p betűs dolog nagyon nagy úr. Ha kicsit ismered a történelmet, gondolom egyet értesz.
2019. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg nem fog nekik összejönni ennyi idősen, nyugi.
2019. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!