Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha nővéretek...

Hogy fogadnátok, ha nővéretek bevallaná nektek, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés
6 éves kapcsolata volt egy férfival, most 25 éves és összejött egy nála 5 évvel idősebb nővel. A szüleinknek és a nővérünknek már régebben bevallotta, hogy biszex, ők nagyon jól fogadták, ahogy ma a barátnőt is. Nekem ma mondta el a dolgot, miközben bemutatta a nőt. Nagyon furcsa ez nekem, nem vagyok homofób, semmi bajom az Lmbt közösséggel, de ez rosszul érintett. Ti hogyan fogadnátok, ha ezt bevallaná nektek a testvéretek? 17/l

2019. jún. 11. 21:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Az nem zavarna hogy biszex. Az igen hogy rajtam kívül mindenkinek elmondta, de bennem nem bízott
2019. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarna. Az Ő dolga.
2019. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A többieknek 5-6 éve mondta el, én akkor még csak 11-12 éves voltam. Szerintem nem nem bízott bennem, hanem nem akarta, hogy olyan fiatalon tudjam.
2019. jún. 11. 21:46
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Ja, értem. Ebben az esetben érthető hogy csak most állt elő vele. Engem tényleg nem zavarna, mindegy lenne kivel van amíg boldog az illetővel.
2019. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
90%
Mindenki a saját érzései, meglátásai szerint éli az életét, szerintem ha már elmondja az egész családnak és be is mutatja a választottját akkor az egy pozitív dolog és legalább nem magába fordulva, titkolózva éli a mindennapjait, hanem felvállalja magát. 😊 Ha te is feldolgozod majd ezt az információt és úgy érzed már el tudod fogadni ilyennek a párjával együtt, akkor a későbbiekben még támogatni is tudod majd ha esetleg szüksége lenne rád. 😊
2019. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem az a bajom, hogy biszex, hanem az, hogy egy 6 éves férfivel való kapcsolat után fél évvel egy nála idősebb, befásult, hős leszbikussal jön össze...
2019. jún. 11. 22:02
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem értelek.. Mi az hogy hős leszbikus, ez elég gúnyosan, megvetően hangzott. Szóval mégiscsak bajod van azzal hogy a nők is bejönnek neki.
2019. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak nagyon gorombán feminista. Nincs semmi baj a feminizmussal, de amit ő csinál sok. Leszól minden férfit, azt mondja feleslegesek... a nővérem pedig rajong ezért a nőért.
2019. jún. 11. 22:08
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
És? Semmi közöd hozzá.
2019. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én csak féltem a nővérem. Aranyos, jólelkű, kedves lány, soha senkit nem bánt meg, nem olyan, mint ez a nő.
2019. jún. 11. 22:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!