Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A helyzetem a következő a...

A helyzetem a következő a párom nagyon elfogult az öccsével szemben, eljött hozzánk a testvére 2 hétre mert nem dolgozik nem csinál semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kajába nem ad bele meg semmi a vonat jegyét is mi álltuk ki esz mindenünkből mi még egyetemisták vagyunk a párommal nem állunk túl fényesen ezért nehéz ez. A párom anyukája küldött az öccsének 50. 000ft-t sörre bulira nekünk az anyukája semmit nem segít pedig csak kajára kellene. A párom folyton vele gepezik szét hagynak mindent ha megyünk valahova folyton elől mennek kettesben, én csak pakolok utánuk. Ha szólok finoman a páromnak hogy ezt nem fogjuk bírni anyagilag vagy a testvérére egy picit is rossz szót mondok megkapom hogy miért bántom meg mit gondolok én. Az öccse tényleg szemetel 5 napig nem fürdik kilóra eszi a kaját cigit kell neki venni. ( mi diákmunka pénzből élünk jelenleg ami nem sok) hogy jelezzem a paromnak hogy ez egy kicsit sok nekem, anélkül hogy veszekedés legyen?
2019. jún. 13. 15:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Kinek a lakása?
2019. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
50-50% a párommal
2019. jún. 13. 15:49
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a kedves anyukának, micsoda tróger fiai vannak, hátha észbe kap, és helyre rakja őket. Készíts fotókat, de csak abban a helyzetbenutasd meg, ha nem hisznek neked.
2019. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
UHh de sajnállak... Szólj a "párod"-nak, hogy ha ezt nem fejezi be és nem küldi el az ingyenélő öccsét, akkor te elmész és eladjátok a házat és felezitek. Ha igazán szeret elküldi azt a barmot, ha nem akkor rá fogsz jönni, hogy nem szeretett teljesen :c
2019. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a párom rendes meg minden de a testvére teljesen bele viszi ebbe hogy rendelten legyen.. ilyenkor ki fordul magából hozzá se lehet szólni
2019. jún. 13. 15:53
 6/23 A kérdező kommentje:
Én meg megkapom hogy nekem nincs testvérem ezt nem érthetem
2019. jún. 13. 15:54
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy cigit KELL neki venni?? Mert mi lesz ha nem? Szól ancinak?
2019. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Időben lépj ki ebből a kapcsolatból szerintem
2019. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyszerű.

Ne csinálj semmit.

Ne főzzél, ne pakolj utánuk, ne vegyél cigit, kaját, innivalót. A diákmunkára keresett pénzedet tartsd meg ne adj belőle neki 1 forintot sem. Nagyon hamar észre fogják venni, hogy se rend, se cigi, se kaja. Ha rákérdeznek, hogy mégis mi történt, akkor közöld velük kedvesen, hogy

- csak azt csinálom amit ti, szarok a rendre.. A kis pénzünk meg elfogyott. Annyi van, hogy a villanyszámlát épp hogy kitudjuk fizetni. Ha gondotok van, oldjátok meg..

2019. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonymousreview60 ***** válasza:
95%

Csak diákmunkáztok, az nem sok, és sok a jelentősége ebben az esetben. Ekkor a 2heti vendég eltartása nem elvárt, el kell utasítani. Ha a srác fiatalkorú, az etetését az apanázsból kell fedezni. Ha nagykorú, akkor meg a saját keresetből. A cigit csak saját pénzéből. Ne takaríts utánuk! Ha nem tetszik nekik, az az ő bajuk. Házigazda vagy nem cseléd.

Már egyetemistaként egy tulajdoni lapon lenni a párunkkal nem kicsit erős, de sok boldogságot!

2019. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!