Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam van, vagy tényleg én...

Igazam van, vagy tényleg én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Van egy testvérem, akivel eddig nagyon jó kapcsolatban voltam.

Most mióta új barátnője van(akin látszik hogy nem szívlel engem) egyre többet veszekszünk.

Mikor hetekkel előre megbeszélünk valamit, képes az utolsó pillanatban vissza mondani és engem cserben hagyni csak azért mert a barátnőjének máshoz van kedve. Ő nyilván tagadja ezt, általában állítja hogy nem emlékszik rá hogy bármit is megbeszéltünk.

De azok akik látják az egészet ők is csak engem csitítanak, meg annyit mondanak hogy hagyjam rá inkább.

Szerintem ez így nem normális, hogy ennyire befolyásolja a lány, mit lehetne csinálni hogy ez javuljon, vagy tényleg én vagyok a hülye és nem kéne foglalkoznom vele?



2019. jún. 17. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Fogadd el, hogy most szívesebben van a barátnőjével.
2019. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Hidd el hogy ez nagyon sok testvér között így van, együtt nőttök fel, aztán jön egy nő és elveszi az eszét...

Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni, évekig próbáltam de úgyis a lánynak a lába között van a hatalom (bocsi ha sértő volt :D). Bár barátoknál is általában így szokott lenni, főleg ha az első barátnő....

A válaszom: hagyd rá :C

2019. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Neked van igazad teljesen, hogy ez így nem jó, ám nem tudsz befolyásolni a dolgokon sokat.

Annyit tehetsz, hogy per pill bekalkulálod, hogy a srác fülig szerelmes, lila köd stb. Majd lehiggad.

Ha nagyon elkezded kikérni magadnak a dolgokat, az kontraproduktív, azaz az ellenkezőjét éred el. Dacot válasz ki és egy féltékenykedő kisházisárkánynak fognak tartani.


Szerintem akik azt mondják hogy hagyd rá, azok nem azért mondják, mert ne ismernék el az igazadat, hanem a saját nyugalmad miatt.

2019. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Friss szerelmes, elnézőnek kell vele lenned, lila köd. Én a barátnőmre mérgeskedtem emiatt anno aztán amikor nekem is lett párom rájöttem hogy eleinte mindennél fontosabb, mert új izgalmas és ez így van jól. Ez a nagy tűz majd alábbhagy és akkro tisztább lesz a tesód gondolkodása. Ne légy féltékeny és semmi esetre ne szidd a párját neki és ne okold mert csak magadra haragítod és te leszel a rossz.
2019. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes. Teljesne logikus, hogy ha lehetőség adódik, a barátnőjével szívesebben tölti az idejét, mint a mindig kéznél lévő tesójával. Nálad is ugyanez lesz, ne aggódj! Tudom, rohadtul bosszantó tud lenni, ha utolsó pillanatban visszamond dolgokat, teljesen mindegy, miért, de nem tudsz vele mit csinálni. Fontossági sorrend... Keress Te is egy barátnőt, és ha nem lesz ennyire egyoldalú a helyzet, akkor nem fog zavarni a dolog, de semmikép ne tekints a barátnőjére vetélytársként, és ne konfrontálódj vele, mert úgyis te húzod a rövidebbet.
2019. jún. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!