Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógornőm teljese kikelt...

A sógornőm teljese kikelt önmagából, sajnos az oka nem világos?

Figyelt kérdés

Bátyám a feleségével, és 3 gyermekükkel Németországban laknak. 1 hetet töltöttek itthon. Megbeszéltük hogy pénteken megyünk vidámparkba, anyukám,mi ketten a lányommal és ők5en nekem az előtti éjszaka nem aludt a kislányom, lázas volt, fájt a foga. Aznap is nagyon nyűgös volt. Délután 2 után tudott csak elaludni. Írtam a bátyámnak hogy nem biztos hogy megyünk jöjjenek már át hozzánk menjünk el enni, fagyizni én fizetek mindent.

Mondták hogy a kislányuk már nagyon várja a vidámparkot, mondtam rendben akkor megyünk de késünk a megbeszélt idő helyett és csak fél 5 re érünk oda.

Minden szép és jó volt, de sógornőm már ott is fura volt, folyamatosan dünnyögött a tesómnak.

A tesóm kisfia megkérdezte hogy milyen volt mama, mama mondta jó volt, főleg hogy hajnal 3kor kelt,5re ment dolgozni. Hozzáteszem tűző napon kapált, ilyen nyári szezon munka. Szóval fáradt volt.

Hallottam hogy sógornőm megjegyzést tett hogy kapálás, de sajnos többet nem hallottam.

Elsétáltunk a közeli fagyizóhoz, sógornőm nem kért fagyit, duzzogott.

Majd mikor mindenki megette, sógornőm elkezdte mondani hogy mindenki menjen most már,felesleges itt egymással jó pofizni, de sok mindenre nem emlékszem mert olyan hirtelen jött ez a kiborulás hogy csak néztünk.

Elkezdett üvöltözni, tesómnak mondta menjen velünk, és hogy ő tartja el hozzáteszem nem dolgozik, csak néha beugrós,testverem az több mint 1 milliót keres havonta szóval ezt az eltartás dolgot sem értettem, meg elkezdte lökdösni a bátyám.

Anyám szinte semmit sem szólt, mint írtam mindenki lefagyott.

Bár sejthető volt mert mindíg külön vonult.

Na mindegy elváltak útjaink.

Testvérem a kislánnyal volt szombaton, meg hétfőn este eljött egyedül elkösźönni.kedden pedig indultak vissza.

Anyának nagyon rosszul esett hogy egyedül jött, és a gyerekek sem jöhettek hogy elköszönjünk tőlük.

Na tegnap haza érkeztek, és a sógornőm írt anyámnak egy üzenetet amiben nagyon csúnya dolgokat írt,

Például hogy ilyen aljas undorító rohadt embert még nem látott, reméli vissza kap mindent az élettől, felejtse el a fiát azaz a bátyámat, mert ő is utálja stb stb a testvérem telefonján pedig letiltotta anyát.

Hát nagy vonalakban ennyi lenne a történet.

Nem tudjuk sajnos az okot, de nem értjük.

Testvérem aznap azt mondta az a baja hogy az ő anyja nem tudott jönni a vidámparkba mivel nem fér bele a kocsijukba. De nem tudom hogy ez a valós ok vagy sem.

Múlt héten kedden és szerdán voltak nálunk akkor semmi baj nem volt, szóval ez most villámcsapásként ért minket.


2019. jún. 19. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Mi honnan tudjuk miért idegbajos? Tesódtól kell megkérdezni
2019. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Ugye nem gondolod, hogy tök idegenek tudják a kiborulás okát?
2019. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Közmondás: "Néma gyereknek anyja sem érti a szavát." Faragatlanság a sógornőd viselkedése, de idővel majd előbúj belőle ennek oka. Sajnálom a bátyádat és a gyerekeit.
2019. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom hogy itt senki nem tudja megmondani, mert mi jelenlevők sem tudjuk az okát, csak nem is tudom, valami megoldást szeretnék. -beszélni vele nem fogok mert képtelenség ugyanúgy csak a saját badarságait hajtaná.

És igazából ráadásul kicsit én érzem magam hibásnak mert én akartam lemondani és mégis anyánkon csattant az ostor.

2019. jún. 19. 11:12
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

"A tesóm kisfia megkérdezte hogy milyen volt mama, mama mondta jó volt, főleg hogy hajnal 3kor kelt,5re ment dolgozni. Hozzáteszem tűző napon kapált, ilyen nyári szezon munka. Szóval fáradt volt."

Ezt valaki lefordítaná nekem?

2019. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
A legjobb es legcelravezetobb az lenne, ha beszelnel a novel, es nem itt probalnad kitalalni h mi van. Mondjuk a batyad helyeben a 2. lokdosesnel mar akkorat odacsaptam volna a pofajara, hogy a beton adta volna a masikat, es akkor most nem hogy kotoszkodne, hanem kussolna...
2019. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Csatlakozom az ötöshöz! Mi ez a zagyvaság?
2019. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, hogy ok nélkül cseszné így le anyád. Kérdezd meg tőle.
2019. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Beteg az a nő. Sz@rd le,elgurult a gyógyszere.
2019. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Ha jól nézem, te megúsztad a dolgot, mások ügyébe meg ne üsd bele az orrod.

Tuti van valami oka, hogy a sógornőd így kiakadt az anyósára és gondolom, hogy ha így van, anyukád nem reklámozza mi történt köztük.

Szerintem ne pörögj ezen.

2019. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!