Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám át akarja hívni a...

Bátyám át akarja hívni a haverjait, míg anyuék nincsenek itthon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bátyám 21 éves, és a haverjai is több mint húsz évesek, és anyuék tiltása ellenére, bulit akar rendezni. Hívtam anyáékat, ők most myaralnak, de végül be adták a derekukat a bátyámnak, csak hogy ne zavarja őket nyaralás alatt. Nem szeretem a haverjait, mert folyton piszkálnak, nyomulnak, tiszteletlenek, főleg ha már ittak, és a bátyam nem szól rájuk, csak nevet rajtuk. Volt hogy az egyik bejött a szobámba és nyomulni próbált. Állandóan cikiznek, mert én nem iszok velük, és hogy milyen karótnyelt vagyok. Nincs hova mennem, nincs olyan barátom, akihez ékszakára bekéretőzhetnék. Mit csináljak?

L18


2019. júl. 6. 16:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
zárd be a szoba ajtód..mondanám hogy zavard el őket ha már nem birod elviselni őket hogy ott vannak de nem sokra mennél vele szerintem..
2019. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
zárkózz a szobádba és tojj a fejükre
2019. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Bezárkózok, de wcre, fürdeni, kajálni azért le kell mennem.
2019. júl. 6. 16:45
 4/28 anonim ***** válasza:
7%
Ugyan, igyál te is velük, lazulj el! Úgy könnyebb lesz mindenkinek.
2019. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Menj el otthonról.
2019. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Mi lesz könnyebb? Megerőszakolni a bátyja lepra haverjainak?
2019. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

A fürdést intézd el mielőtt megérkeznek. Egyél a szobádban. És zárd be az ajtódat.

Vagy menj el moziba.

2019. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Ne mondd hogy egyetlen egy barátod, rokonod nincsa ahova átmehetnél.
2019. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nagyszülők már meghaltak, barátaim meg nincsenek, elég zárkózott vagyok, ilyen is van, nem tudok mit csinálni..
2019. júl. 6. 16:57
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Elég gáz az egész helyzeted... de legyél már életrevealóbb! Fürödj előbb vagy később, egyél a szobádba, zárkózz be!
2019. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!