Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért utál a bátyám?

Miért utál a bátyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem igazán tudok aludni emiatt. Folyamatosan az jár a fejemben miért utálhat. Rákérdeztem és azt mondta nem,de érzem hogy ez nem igaz.. Igazából sosem volt köztünk szoros testvéri kapocs, mert ő 9évvel idősebb nálam. De ettől függetlenül nagyon szeretem és mindig is felnéztem rá.. nagyon fáj,hogy nem tudom miért haragszik rám és az,hogy úgy érzem már nem szeret. (Ezt a kérdést valszeg ugy is törlöm,de jólesett kiírni magamból)

2019. júl. 11. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Szia.Van egy hugom,pont 9 evvel vagyok nagyobb nala.Bar mas apatol van,nem utalom de nem foglalkozom vele igazan.Beszeltel mar vele errol konolyabban? 9 ev azert megis eleg sok testverek kozt
2019. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám 12 évvel idősebb. Nem nagyon foglalkozott velem, mert "kicsi" voltam mikor ő már bőven tini volt. Amikor 3-4 éves voltam játszott velem, de erre alig emlékszem. Nem volt közös témánk soha. De nem gondolom hogy utált csak más világban éltünk. Aztán felnőttem én is, és már jobban kijövünk, bár nem szoros a kapcsolatunk.
2019. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*ő már huszonéves volt ugye mikor én csak kis tini
2019. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1v igazából nem teljesen rossz a kapcsolatunk csak azért látszik a sok kor különbség,de attól függetlenül kicsinek sokat játszottunk verekedtünk meg filmeztünk együtt.. de beszélgetni nagyon soha nem osztottunk meg egymásnak semmit. És úgy érzem egyre távolabb kerültünk egymáshoz ami nem zavar,mert hát hamarosan apuka es érthető! De mostmár tényleg úgy erzem,hogy nem szeret és talán nem is szeretet annyira mint amennyire én őt,és elmagyarázni,hogy ez miért érzem nem tudom sajnos,ha mellette vagyok is olyan mintha nem lennék már ott. 2.v öö talán rányomok az x-re? XD.
2019. júl. 12. 00:00
 5/15 anonim válasza:
85%
Flegmázhatsz a második válaszolónak, de azzal csak saját magadnak törlöd a kérdést, attól még itt lesz a kérdések között, és bármikor bárki megtalálhatja.
2019. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
XDD nyugii már. Nem flegmázni akartam ezzel csak nem értetem a kérdést én azthittem ki lehet törölni a sajátkérdésem...hát akkor ezek szerint mégsem mind1 ez van
2019. júl. 12. 00:22
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Milyen xre? Hogy kell torolni a kerdest?
2019. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ide kérdéseket írni most miért baj ha nem tudom,hogy kell? Ezt is csak azért írtam,mert szomorú voltam/vagyok és nem bírom kiverni a fejemből és gondoltam ha én nem tudom mit csináljak hátha más tudja vagy eszembe jut valami. Nem szoktam felgmázni es azt se szántam annak legszívesebben ezen is nevetnék ahogy mindenen,de nem vagyok olyan hangulatomban.
2019. júl. 12. 00:31
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Ezért... Utál...
2019. júl. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Majd a válaszadók törlik a kérdést, ne aggódj. Ennek ugyanis nincs értelme. Valószínűleg az van amit az első írt.
2019. júl. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!