Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljunk az ilyennel?...

Mit csináljunk az ilyennel? Az ilyet mért nem veri a Jóisten?

Figyelt kérdés

Szóval a "testvéremről" van szó,(akit egyébként a mai nap folyamán kitagadtam/tunk), egy semmirekellő, csak itthon nagy a szája, a múltkor megütötte anyát, vérzett a szája is stb., nincs rendes munkája, 27 éves, nem tudjuk kirakni sehogy, borzasztó gonosz, agresszív, már engem is volt, hogy megütött.

Mondok egy példát, egyszer elment itthon az internet (kb. este 2 óra lehetett, és mivel itt van nálunk bent a wifi router, így bejött tiszta idegesen, hogy elment az internet, megjegyzem, hogy anya fél 5-kor kel, hogy menjen dolgozni, én pedig 6-kor iskolába, ő pedig semmit nem csinál. Én kiakadtam, és még ő ütött meg engem azért, mert éjszaka 2-kor aludni szeretnénk amikor korán kelünk.

(ez csak egy példa volt a sok közül!)

Eleve nem értem, hogy miért kell 4-ig fenn lennie, állandóan háborgat minket éjszaka is.

És ekkor jött a legrosszabb, 3 és hónappal ezelőtt anyának rosszindulatú daganatot találtak a mellében.

Ez a dolog ma lett elmondva "tesómnak"..

Ma anya mondta neki, hogy neki szükségé lenne a szobára a kezelések miatt stb., (mert 2 szobánk van összesen és mi anyával 1 szobába vagyunk), és erre elkezdett anyával kiabálni, hogy hallgasson már, és már majdnem meg is ütötte, ott volt már az ökle.

Most komolyan valakibe ennyi empátia van, hogy még ilyenkor sem tud tekintettel lenni a másikra?! LESZ*RTA, hogy anya lehet meg fog halni! Majdnem hogy a képünkbe röhögött, SŐT ököllel fenyegetett.

Most is tiszta ideg vagyok, már csak attól is, hogy rágondolok.

Millió egy dolgot tudnék még felsorolni.

Pénzt sem ad, anya mivel nem dolgozik így, így alig kap fizetést, és amit kap 60 ezret "tesóm", abból 20 ezret ad le, és nem érdekli hogy fogunk megélni, csak ő jól érezze magát, és meglegyen mindene..

Pl számonkérte anyát a múltkor, hogy "továbbra is "csak 3 naponta fog főzni?!" ilyen állapotban?! még az is csoda,hogy ennyiszer is!

Mit csináljunk vele?? teljesen kikészít minket!



2019. júl. 23. 17:20
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Annyira sajnálom anyát..így sosem fog meggyógyulni!
2019. júl. 23. 17:26
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

"a múltkor megütötte anyát, vérzett a szája is"

Eddig olvastam a kérdést még csak, de már felmerül bennem, hogy akkor mi a jó fenéért nem kísérted el anyudat az orvoshoz látleletet vetetni és feljelenteni a tesódat a rendőrségen? Ha nincs semmi következménye a tetteinek, miért lep meg annyira, hogy ezeket mind megengedi magának?

2019. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Te hány éves vagy?
2019. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy, lecserélitek a zárat, ha balhézik rendőrt hívtok
2019. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok.
2019. júl. 23. 17:30
 6/28 anonim ***** válasza:
10%
Hát, ha elnézitek neki, szerintem meg is érdemlitek mindazt, amit a tesódtól kaptok.
2019. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Édesapátok nincs?
2019. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem törődik semmivel, 4 éve elhagyott minket.
2019. júl. 23. 17:32
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menjetek azonnal orvoshoz, ha megint bántalmazna, és jelentsétek fel. Felnőtt ember, tartsa el magát, ahogy tudja, ha nem képes együtt élni veletek.
2019. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A levegőt sem érdemli az ilyen, csak azt nem értem, hogy miért anya kapta ezt az élettől, amikor egész életében csak a családnak élt..
2019. júl. 23. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!