Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges, hogy a régebben...

Lehetséges, hogy a régebben szedett gyógyszerre is allergiásak leszünk?

Figyelt kérdés
2 hete, hogy csalánkiütéses lettem, először a lábamon, most már a karomon is. Nem akart elmúlni, így orvoshoz fordultam. Elsőre már kérdezte, hogy van-e új gyógyszerem, ami persze a fogamzásgátló tablettám, de az a helyzet hogy régebben szedtem, majd kihagytam fél évet, de ugyan azt kezdtem el most szedni, de már másfél hónapja. Abbahagytam az orvos utasítására, majd ha nem múlik el, akkor elkezdjük az allergia tesztet. Csak kíváncsi vagyok, hogy mitől lehet az ember hirtelen allergiás valamire, amire eddig nem volt az. Vagy szerintetek más lesz az oka?
2019. júl. 26. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet. Minden allergia olyan, hogy először nincs, aztán meg van. Senki nem születik úgy, hogy allergiás, ez később alakul ki.
2019. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!