Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia lehet?

Allergia lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap megcsípett valószínüleg egy darázs.

(ebben az évben már 3x 😒)

Azért valószínű mert nem láttam már csak éreztem, a többi csípéshez képest az egész alkarom feduzzadt!!! De azonkívül, hogy viszet, fáj, húzódik, felkeményedett az eglsz alkarom, illetve 2x akkora mint eresetileg. Szerintetek allergiás lehetek rá? Eddig nem volt ilyen. Ma még nem akarok menni az orvoshoz, max, ha holnap sem alakul a helyzet, akkor.



2019. aug. 12. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha még most elmész orvoshoz, elég riasztó a tüneted, és ezentúl kell vinni magaddal ellenanyagot.
2019. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amputálták a karod?
2019. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem lett amputálva😂😂 viszont még az nap felhívtam az sztk ők mondták, hogy ezzel nem foglalkoznak, menjek házidokihoz.... (persze említettem nekik, hogy nincs doki nyaral...) Aztán elmentem anyum dokiához, ő írt fel egy kenőcsöt. Kelett neki kb egy hét míg lement a duzzanat... a csípés helye még mindig ott van
2019. aug. 25. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!