Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Elszakadtt a dobhártyám?

Elszakadtt a dobhártyám?

Figyelt kérdés

3 napja fáj a fülem valószínüleg túlzott fültisztítás miatt. (Nagyon nyomás érzékeny.)


Tegnap este el van dugulva a fülem. Több teknikát is kipróbáltam, hogy elmúljon, de nem sikerült. (Orr befogás és csukott szájjal fújás, nyelés.) Sőt mi több, pont az ellenkezőjét érem el ezekkel, nagyobb nyomást érzek, jobban eldugul.


Azért nyanakszom dobhártya szakadásra, mivel időnként éles, de hamar elmúló fájdalmat érzek és tompábban hallok. (Ez a fájdalom bizonyos számú nyelés után jelentkezik.)


Hétfőn el szeretmék menni fül orr gégészetre, de nagyon jó lenne, ha most megtudnám, valóban elszakadtt- e a dobhártyám.


Nagyon félek. Én ugyanis zenész vagyok(hobbiból zenélek de lelkes vagyok a zene iránt és NAGYON sokat jelent nekem.)


A válaszokat előre is köszönöm.


[Köszönöm, hogy elolvastad.]



2019. aug. 18. 04:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem, hogy a hirtelen éles fájdalom hirtelen mozdulatokkor is felbukkan.
2019. aug. 18. 04:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az erős hang hatására (diszkó, fejhallgató) jobban zsírosodott a fülem, teljesen eldugult. Megindult a fül védekező mechanizmusa.

Lesz egy fülmosásod és kész.

2019. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van valami fejlemény? Nekem is elég hasonló a fülem jelenleg...
2019. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!