Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Érzékenység a porra vagy...

Érzékenység a porra vagy allergia? Gombóc a torokban.

Figyelt kérdés
Idén voltam két fesztiválon, és mind a két alkalommal egy idő után azt kezdtem el érezni, hogy dagad be a torkom, fáj, olyan volt mintha készülne összeszűkülni. Ezelőtt még nem tapasztaltam ilyet betegség esetén sem, nem olyan, mint a torokgyulladás. Lehetek allergiás a homok felverődésere, a porra, vagy ez egy “normális” reakció lenne?

2019. aug. 20. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Az allergia a benzinfüst és egyéb környezetszennyező anyagok a pollenekre történő rárakodása. Ezt nem mondják sehol, mert azt mondják rá, hogy összeesküvés elmélet.

Amúgy, ha normális emberek lennénk, akkor miért lennénk allergiásak egyszerű növények (valamikor állat) pollenjére? A válasz: TÉNYLEG NEM.

A környezetszennyezés okozta és kőolajszármazékok, most pl. kiderítették, hogy nanoműanyag.

Ezek a "mérgek" ráülnek a növények virágporaira és így leszünk allergiásak.

Ezeket a mérgeket leköti ugye a kálcium, mint amikor a macskának adunk tejet, amikor mérgezett egeret evett.


Mit gondoltok, ki nem akarja, hogy ezt tudjuk? Hát az egész mozgató világhatalmi szervezetek, akik az iparosítással mindent elrontottak. És mit gondoltok miért nem lehet ezt megszüntetni? Mert az egész világ felborulna, ha pl. nem használhatnánk benzines autókat, buszokat, szállító járműveket.

2019. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!