Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Műszempilla allergiára mi jó?...

Műszempilla allergiára mi jó? Többi lent

Figyelt kérdés

Röviden:

Jártam egy szempilláshoz, viszont ő gyakran váltogatta a ragasztót de lehet nem emiatt, hanem szimplán kialakult allergia.

Átmentem egy másikhoz, aki szintén nem olcsó, szépen dolgozik, neki még pigment mentes ragasztója is van. Hátha arra nem leszek allergiás..

Ott csak most voltam 1x de arra is kijött. Ezután nem lesz többet műszempillám (amúgy 2D), viszont azt hallottam, hogy leoldással mégrosszabb lesz a helyzet.

Egy ismerősöm mondta, hogy akihez ő előzőleg járt, ott egyből bekenték valamivel a szemét, hogy ne viszkessen majd meg ne legyen baj.

Esetleg tudja valaki, hogy mi lehet rá jó? Ami enyhítené a duzzanatot illetve viszketést.


Biztos, hogy ragasztó allergia, mert a szemhéjam is hámlik picit. (Úgy hallottam, ez annál van.)


2019. aug. 24. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen baromságokat használni, az a jó.
2019. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!