Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetek allergiás az alapozómr...

Lehetek allergiás az alapozómra amit már több mint egy éve használok?

Figyelt kérdés
Már másfél éve használom a Catrice all matt plus alapozót és júliusig nem volt tőle semmi bajom, azonban nyár közepe óta mindig amikor lemosom piros pattanások jelennek meg az arcomon, amik másnap reggelre elmúlnak. Van hogy akkor is előjön ha nincs rajtam alapozó, főként délutánonként. Már próbáltam különböző ételeket elhagyni, pl. tejtermékeket, lisztes ételeket de úgy is olyanmaradt az arcom.
2019. szept. 1. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az erős napsütéstől van?
2019. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam már, hogy lehet az az oka mert ha épületben vagyok akkor nem látszik olyannak. De azért kételkedtem benne, mert ha lemosom az alapozót olyankor miért jönne elő ha a nap bántja?
2019. szept. 1. 19:52
 3/8 Barackoshányás ***** válasza:
Próbáld ki, hogy pár napig hanyagolod az alapozót
2019. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van hogy egesz nap tiszta, de van olyan is hogy hiába nem használom az alapozót néhány órára előjönnek, majd másnap reggelre teljesen elmúlnak, pedig nem kenek ilyenkor semmilyen krémet az arcomra.
2019. szept. 1. 20:06
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehetséges, igen, az allergia később is kijöhet, de az is lehet, hogy egy másik anyag, mondjuk az arclemosóval kölcsönhatásba lépve lesz ilyen, vagy emiatt érzékenyebb lesz a bőröd és a nap emiatt árt neki. Válts alapozót.
2019. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hétig pihentesd az arcod, ne használj sminkterméket
2019. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az alapozó lenne, az alapozó felkenése után jelentkezne. Ha viszont lemosásnál van, inkább az arclemosóra gyanakodnék.
2019. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ha olyankor is jelentkezikha csak sima vízzel mosok arcot?
2019. szept. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!