Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szúnyogcsípésszerű kiütések?

Szúnyogcsípésszerű kiütések?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma (hetfő) este egymás után sok szúnyogcsípésre hasonlító kiütés jelent meg a testemen. Három a kezemen, kettő a lábamon, kettő a fejbőrömön. Mindez egy óra leforgása alatt. Új lakásba költöztem két hete, elsőnek az ágyi poloska jutott eszembe, azonban mikor ez történt, csak a konyhában ültem, az ágy közelében sem jártam. A szúnyogot azért zártam ki, mert elég vastag nadrágban ültem, de egy csípés még így is került az egyik farpofámra. Néhány úgy néz ki, mint a csalánkiütés, viszont a többség egy az egyben szúnyogcsípésre emlékeztet. Nagyobb piros foltok, nem picik. Nem viszketnek, ha nem érek hozzájuk. Esetleg valami ötlet, hogy mi lehet?:( Válaszokat előre is köszönöm!
2019. szept. 10. 01:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy ez ilyen este 7 körül történt.
2019. szept. 10. 01:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy csalánkiütés. Van olyan formája, ami nagyon hasonlít a szúnyogcsípéshez, de nem az.
2019. szept. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bolhacsipés . Egyszerre több folt egymas mellett . Kerek viszketö foltok
2019. szept. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!