Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tudnátok valamit mondani a...

Tudnátok valamit mondani a multiplex allergiatesztről? Csináltatott már valaki? Érdemes?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csináltattam már. Érdemes-e? Ez attól függ. Nekem nem volt semmi tünetem, megcsináltattam, kihagytam azokat az ételeket, amikre allergiás vagyok 3 hónapig, amíg javasolták, akkor sem volt változás, visszaálltam és így sincs. De legalább tudom mire vagyok érzékeny
2019. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mennyibe fáj egy ilyen allergiateszt? Illetve, hogyan zajlik? Mit kell csinálni, ha valaki keresi azokat az anyagokat ami neki fájdalmat okoznak?
2019. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(Amugy elvileg van egy olyan terapia, hogy saját ver?terapia? vagy mi a neve es ettől meg szokott szunni az allergia. Hazi orvostol lehet kerni elvileg. (nekem nincs allergiam csak ezt hallottam)

Ha valaki meg allatokra allergias segithet a fesules, furdetes es levegoszuro beszerzese.)

2019. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes megcsináltatni, én is gondolkodom rajta. Ma a táplálkozásból kifolyólag szinte mindenki áteresztő bél szindrómával küzd, jó az, ha tudja az ember, hogy mit ne egyen.

1-es azért nem tapasztalt változást, mert ha az áteresztő bél szindróma kialakult, szinte mindegy, mit eszik, az enyhe mérgezés akkor is folyamatos.

2019. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan csinálják ezt a multiplex allergiatesztet?
2021. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!