Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Glutènèrzèkenyek ti tapasztalt...

Glutènèrzèkenyek ti tapasztaltatok szèdülèst ès vègtagzsibbadást?

Figyelt kérdés
Állandóan szèdülök ès zsibbadnak a kèz ès lábfejeim.Voltam gyomortükrözèsen ami szerint ilyanok a leleteim mint a lisztèrzèkenyeknek.Vettek vèrt valami genetikai vizsgálathoz de csak 2hèt múlva lesznek meg az eredmènyek.Akkor derül ki lisztèrzèkeny vagyok e.De ez az állandó szèdülès nagyon zavar.èrdekelne másnak is voltak e ilyen tünetei mielőtt kiderült volna a lisztèrzèkenysège.köszi,ha válaszoltok.
2019. okt. 19. 14:00
 1/7 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok. Először áprilisban kezdődött, 2 hónap után múlt el, most szeptemberben újra elő jött és azóta is. Jelenleg várok az gluténérzékeny eredményre, még 1 hét. EEG negatív. MR még hátra van. Nagyon idegesítő. Néha járásnál sem bírok egyenesen menni.
2019. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Èn ma megyek az eredmènyekèrt.Majd megírom mi volt.
2019. okt. 31. 10:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Nos kiderült,hogy nem vagyok glutèn èrzèkeny.
2019. okt. 31. 17:53
 4/7 anonim válasza:
Akkor még nálad sincs lezárva 😞 Kell még valami vizsgálatra menned ? Én attól rettegek a legjobban hogy minden negatív lesz és senki nem hisz nekem... ilyen tünetekkel nem minden ismerős és kolléga jön...tök egyedül érzem magam a problémával.
2019. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már csak kontroll vèrvètelre kell mennem májusban.Úgyhogy megint nem lettem okosabb.Jobbulást kívánok.Remèlem sikerül kideríteni mi a baj nálad.
2019. nov. 9. 21:13
 6/7 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de szédülés és végtagzsibbadás gyakori szklerózis multiplex tünet, ráadásul a gluténérzékenységgel is összefügg. Érdemes elmenni neurológushoz, hogy kizárjátok a dolgot.. (sajnos nekem is így kezdődött)
2019. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Első vagyok, érdemes menni MRI - re...azt hittem semmit se mutat ki... ezzel riogattak...tényleg nem mindent mutat ki, de azért sok mindenre valaszt ad. Kizárásnak jó. Nekem is kimutatta mi baj. Szerencsére nem "nagy" a baj.
2019. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!