Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kinek milyen kenőcs vált be...

Dorina0916 kérdése:

Kinek milyen kenőcs vált be ekcémára?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta időről-időre felbukkan rajtam valahol, és nem találtam még olyan nem szteroidos krémet, ami pár napon belül segítene... Sajnos utóbbi időben az államon jelentkezik és a foglalkozásom miatt ez kellemetlen tud lenni. Elocom krémet használtam rá eddig, viszont félek a szteroidok miatt és szeretném lecserélni. Számomra fontos lenne, hogy rövid időn belül javulást eredményezzen mint az Elocom, ami kb 3-4 nap alatt teljesen elmulasztotta.

Köszönöm a segítséget!



2019. okt. 23. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Először is mielőbbi gyógyulást kívánok neked! Kérdésem pedig hogy voltál e esetleg allergia vizsgálaton? Ahogy különböző élelmiszerekre nézték e hogy allergiás vagy e? Nekünk is az Elocom vált be nagyon, de ha megfelelően hidratálod a bőröd akkor igazából nem szabadna hogy az ekcema làngoljon. Nem tudom helyileg hol laksz, de Nagykanizsán van egy nagyon jó bőrgyógyász, Dr Szeghy Balázs. Érdemes lenne vele konzultálni.
2019. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!