Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért folyik állandóan az...

Miért folyik állandóan az orrom? Régen kissebb koromban sok mindenre voltam allergiás, de most azt mondta az orvos, hogy már megszűnt. Többi lent. L

Figyelt kérdés
Évek óta folyamatosan folyik az orrom. Reggel arra kelek fel, hogy rögtön orrot kell fújnom. Ilyenkor készülődéskör (arcmosáskor, reggelinél, ha elindulok otthonról) elhasználok vagy 6 zsepit.Miközben úton vagyok, szintén többször is ki kell fújnom az orrom. Zsepi nélkül ki se tudom tenni a lábam otthonról. Akárhol vagyok, mindig félre kell vonulnom, hogy kifújhassam az orrom. Voltam orvosnál, aki csinált allergiatesztet, meg vett vért, és azt mondta már nem vagyok allergiás semmire (régen kiskoromba sok mindenre allergiás voltam, amit teszt is kimutatott, de akkor másik városba jártam orvoshoz, aki kezelt vele, meg asztmával). Néhány éve egy vérvizsgálat is kimutatta, hogy a tejre érzékeny vagyok, de egy másik vizsgálat cáfolta ezt (igen, fura). A tejet azonban nem tudom meginni, mert beteg vagyok tőle, mintahogy miden más tejterméktől is. Érdekes, hogy a fagyitól, jégkrémtől csak akkor, ha felhalmozódik, vagy egyszerre sokat eszek belőle. A kakaós ételektől pedig mindig prüszkölök. Egy tábla csokitól is beteg vagyok. Mi lehet akkor velem?

2019. nov. 1. 13:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja, és este is lefekvéskor elhasználok vagy 3 zsebkendőt. Ha éjszaka felkelek valami miatt, szintén kell zsepi.

Amit még elfelejtettem, az az, hogy jön is fel váladék. Szóval, ha éjszaka nem alszok, lehet lefolyik, és minden reggel feljön, majd azt köpöm ki? Mondta a házirovosom, hogy látja lefojni a garatomon a váladékot, de nem tud vele mit kezdeni. Minden reggel nem csak orrot fújok, hanem szaladok a fűrdőszobába kiköpni a váladékot, ami olyan hajnal fele feljön. Mi lehet ez?

2019. nov. 1. 13:43
 2/2 anonim ***** válasza:
A szervetlen steril dolgok mint fehérliszt tejtermék sok főtt meg cukros dolgok nyákképzők . Több nyers frissvtermès inkább ,párolás főzés helyett .
2019. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!