Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van különbség a ROSSMANban és...

Van különbség a ROSSMANban és a sarki KÍNAI árui között?

Figyelt kérdés

Úgy értem az a Head and Shoulders sampon, ami a rossmanban van, meg amit a kínaiak árulnak, a kínai piacon, vagy a kis boltjukban.

Eme két sampon között van különbség? vagy például a BABA tusfürdő, stb között.


Kb egész életembe head and shoulderssel mostam hajat, és kb mindig az almásat, mentolosat vagy a citromosat használtam. Nyilván sosem volt baj vele, gyönyörű hajam volt, fejbőröm is kellemes, viszketés mentes :D A kínaiban pedig kb 700 Ftal olcsóbb volt, és valahogy gyengébb volt az illata, a doboza ugyan olyan volt szinte mint a rossmanbaninak.


És közölték velem a barátaim hogy kínaiból ne vegyek mert ők hamisítják és nem is az igazi sampont vagy tusfürdőt adják el, hanem amit ők gyártanak és eladják olcsón (ugyan, honnan máshonnan tudnék venni nagy headandshoulderst 900-ért??? :D )


Érdekelne a tapasztalatotok IS, hogy ti éreztek-e különbséget, illetve tényleg van-e és hogy ajánlatos-e hogy azt használjam.


2019. nov. 14. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyel kinaiba ki tudja mit tesznek bele
2019. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez így van, amiatt olcsóbb. Mosópor, sampon, dezodor, kb. minden vegyi háztartási cikket hamisítanak. Ilyen helyen ilyeneket alapból nem veszek.
2019. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Leesett a kamionról.


Arról hallottál már, hogy külföldre minden gyártó máskét gyártja a termékeit?


pl.:Ha egy görög picra szánt sampont vettél, akkor lehet a görögök nem szeretik annyira illatosan.


De volt már összehasonlítás a nagy gyártók magyar és külföldi termékeivel. Ahol az jött ki, hogy a Milka és a Cif sárga súrolókrémje ugyanolyan, a többi más mint az itthonkapható.

(állítólag az itthoni Coca cola is sokkal édesebb, mint amit ny.Európában veszel)

2019. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ohh..hát ez elég elszomorító, de oké többet nem veszek, nem éri meg a félár, ha ennek teszem ki magam. köszi szépen nektek skacok
2019. nov. 14. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A head and shoulders samponnak rosszabb lett a minősége, amióta új címke van rajta..régebben jobb volt. Pedig én nem a kínai-ban vettem, hanem a Tesco-ban.
2019. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Coca cola mindenhol más, minden országban más pl az íze, cukor tartalma (a magyarban több a cukor, mint az amcsiknál).
2019. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
olyan jóók vagytok, thank youuuu
2019. nov. 14. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!