Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Egy éve ismeretlen eredetű...

Egy éve ismeretlen eredetű allergiám van, tesztek negatívak. Jár valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra kezdődőtt, szépen lassan egyre erősödött, mára antihisztamin nélkül élni sem tudok, ez mellett is jönnek a tünetek. Bőrminta negatív, helicobakter és hepatitis negatív. Szója és keresztallergénjeire, mustárra, szulfidre erősebben tünetelek, de ezek sem kimutathatók teszttel. Jó lenne, ha nem érezném magam ennyire egyedül és esetleg valakinek lennének tapasztalatai hasonlóban. 18/L

#allergia #csalánkiütés #izomfájdalom #angioödéma #száj dagadás
2019. dec. 3. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Mivel régóta tart ez a problémám, utolsó ötleteim egyike, hogy kiírtam gyk-ra a kérdésem. Amennyiben tudsz valamilyen pozitív hozzászólást írni, kérlek tedd meg, de ne tiporj még jobban a földbe. Van elég bajom e nélkül is. Esetleg kezelnek valahol vagy stagnál az állapotod és te is szenvedsz?

2019. dec. 4. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem csalánkiütéseim vannak 2013 óta. Olykor rünetmentes, olykor rosszabb.

Volt góckutatás több területen is. Semmi. A bőrallergia teszt, amit 2015-re végre megcsináltak egy dologra tűnt pozitívnak.

Főleg a téli időszakban néha egy-két napra tetőtől talpig kijön rajtam magas lázzal.

A megoldás: semmi. Az elmúlt egy-két éveben mintha kezdene enyhülni, talán még néhány év és elmúlik.

Szóval semmi más vigaszt nem tudok: ha nem derül ki az oka, akkor talán az idő megoldja.

2019. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ismerős a láz is. Köszönöm a válaszod.
2019. dec. 9. 07:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont 25 év óta van, a tüneteket látta allergológus, de azóta se tudjuk mire van szénanátha, kiütés. Azóta szedek antihisztamint, így viszonylag jól vagyok. Nem vagy egyedül!
2019. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!