Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Melyik módszert kéne használja...

Melyik módszert kéne használjam? Vagy milyen krémet/ utókezelést?

Figyelt kérdés

Szőrtelenítéskor minden alkalommal, mindegy hogy milyen módszert választok csúnya lesz a bőröm. Vagy azonnal vagy következő napokban.

Borotva: nem szeretem, mert hamar, már másnap visszanő a szőr gyorsan. Nem is vágja le rendesen, maradnak ilyen fekete pöttyök a lábamon. A bőröm pedig nem túl szép utána.

Gyanta: vettem érzékeny bőrre valót, de egyrészt pepecselős és a nem is szed le mindent. A bőröm szintén borzasztó piros, duzzadt lesz tőle. Hiába ápolom le utána.

Epilátor: keményen kiszedi a szőrt az tèny, de piros pöttyös a lábam 2 napig legalább. Nem sokkal később meg puklik nőnek, a szőr befelé kezd el kinőni és ez még rosszabbá teszi. Néha nem tudom megállni és elkezdem piszkálni, na az meg tragédia.

A krémet próbáltam, de nem szeretem. Kb ugyanolyan, mint a borotva.

Szerintetek ez miért van? Mindentől csúnya és piros a bőröm. Olyan mintha drót szőröm lenne. A lézeres jól hangzik, de arra egyelőre nincs pénzem. Kinek mi vált be a legjobban ilyen erős szőrre?



2019. dec. 22. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt úgy hívják, hogy szívás. Nekem ugyanilyen a bőröm. Az epilátor vált be legjobban, de tény, hogy utána 2 napig pöttyös, 1-2 hátig sima, utána kezdődik a szőrbenövés, amit egyesével ki kell piszkálnom.

Sok mindent kipróbáltam, eredménytelenül:D Ilyen szar bűrünk van, bele kell törődni. Ha rendszeresen radírozod a bőröd, az valamelyest segít.

2019. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!