Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet-e allergiám gyógyszerre,...

Lehet-e allergiám gyógyszerre, amit két éve szedek?

Figyelt kérdés
Betaloc-zok 50 mg-osat szedek, egyetlen pirulát egy nap, két éve már lassan, mellette most kaptam pár napja egy vitamint ami tartalmaz C-t és cinket, valaint D3-at, és magnerotot. Tegnap kezdtek megjelenni rajtam allergia foltok, ma már nem vettem be csak a betaloc-ot, de ma is jöttek ki kiütések, és nagyon félek, hogy attól. Lehet, hogy két év után alakult ki az allergia? Valószínű? Nem tudom hova tudnék menni most az ünnepek miatt, hogy csináljak egy allergia tesztet rá, nem is akarom emiatt beutaltatni magam a kórházba, emiatt kérdezem, hogy mennyi erre az esély.

2019. dec. 22. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Van rá esély, viszont nem 100%. Mielőbb fel kellene vedd a kapcsolatot azzala az orvossal, aki felírta neked. Addig is figyelj az ételekre, italokra és mindenre ami allergén lehet, hátha "csak" egy élelmiszer produkálta a tüneteket.
2019. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet! Az allergia bármikor bármire kialakulhat!
2019. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!