Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hidegallergiára valaki tud...

Hidegallergiára valaki tud egy nagyon jó kézkrémet?

Figyelt kérdés

[link]

Eddig testápolóval kentem és valami Neutrogena kézkrémmel, egyik sem használ. Nektek mi vált be?



2020. jan. 20. 14:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt a kezem még elég szép, általában kisebesedik, tavaly kezdődött ez a dolog,addig semmi gond nem volt. Bőrömről annyit, hogy: izzadékony, érzékeny, pattanásos és, ha jól állapítom meg akkor vegyek tehát néhol zsíros, valahol meg száraz
2020. jan. 20. 14:49
 2/8 A kérdező kommentje:
Vegyes*
2020. jan. 20. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Vargastem gyógygomba keverék!
2020. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem hideg allergia!!
2020. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem hidegallergia. Érzékeny a bőröd a hidegre bármilyen magas zsírtartalmú krémmel kenheted, naponta legalább 3x, és vegyél kesztyűt.
2020. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig én Neutrogena flakonos testápolót vettem, a pirosat extra érzékeny bőrre. És nekem az segít a kezemen. Pedig volt már draga es olcsó kencém is. A titok hogy naponta többször kend. Ez nem 2 nap míg helyre jon. De hasznalok még The Body Shopos mezviragos kezkremet, az is jo. Nem gondoltal mar arra hogy bőrgyógyászhoz menj? Lehet valami mas allergia is, vagy az hogy tul sokat van túl hideg vagy túl meleg csapvíz alatt a kezed. És húzz vastag kesztyűt.
2020. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier Handrepair az az egyetlen krém, amivel nem szárad fájdalmasan húzódóra a kezemen a bőr télen. Pedig jó sokat próbáltam már :(
2020. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A lényeg igazából ugyan az, mindegy, hogy allargia vagy sem, ha nem az akkor csak örülök. Kipróbálom újra ezt a kézkrémet, ami van napi többször, hátha segít.
2020. jan. 20. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!