Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktózerzekenysegre jar...

Laktózerzekenysegre jar valamilyen támogatás?

Figyelt kérdés
2 helyen voltam erdeklodni mindket helyen mást mondtak illetve olyan papírokat koveteltek amiket nem is kaptam, sot elmondtak a betegséget és mehettem amerre lattam.. Persze papíron ott van hogy tájékoztattak
2020. jan. 24. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a bno kódod megvan, annak alapján rá tudsz keresni a rendeletben.
2020. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jár rá adókedvezmény. És ehhez egy olyan igazolás kell,amit szakorvosi lelet alapján, akár a háziorvos is kiadhat.
2020. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Adókedvezmenyes papírom van, azt kaptam, de családtámogatásinal voltam es azt mondtak saját jogon lehet ilyesmire igenyelni, kitoltottem es kuldtek hogy milyen papírokat kell meg bevinnem a szakorvosi minositeshez, ami alapján elbiraljak.. Ahol lakom ott vittem be a papirt leadni, itt meg azt kérdeztek ezt meg ugyan honnan szedtem mert ez nevetséges
2020. jan. 24. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
ha felnőtt vagy, akkor az adókedvezményen kívül nem jár semmi.
2020. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj hogy egyáltalán adókedvezmény jár, van amire már az se pedig rosszabb mint a laktózérzékenység
2020. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!