Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktóz- és tejfehérje érzékeny...

Laktóz- és tejfehérje érzékenyek, nektek melyik mentes tej vált be? A szójatejet bírjátok?

Figyelt kérdés
Orvosnál nem voltam, de a tejtől görcsölök, és ha többet iszom a laktozmentes tejtől is. Egyszer vettem szójatejet de attól is hasmenésem volt.
2020. jan. 28. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A szójára én is allergiás vagyok. Kókusztej a konzerves csökkentett zsírtartalmú elég jó. Több alkalomra be lehet osztani hígítva.
2020. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz is, hogy biztos legyen.
2020. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én végigkinlódtam többet is. Egyetlen fajta vált be. Brasil nutri drink. 998 Ft/l. Ha tényleg érdekel, kimegyek a konyhába és megnézem neked pontosan. A Brasil, meg az ár az biztos.
2020. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Érdekel köszi.


Akkor a laktózérzékenyek a növényi tejeket se bírják?

2020. jan. 28. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem szabadna lennie elvben a növényitől, hacsak nincs más érzékenységed mellé pl szója.

Nekem az Alpro mandulateje teljesen jó mondjul, de a Joya tejei is.

2020. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bio Brasil dió ital ( gluténmentes )

1100.- Viszont egyáltalán nem bánt, nem hajt, nem puffaszt.

2020. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!