Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Csak én aggódom túl?

Csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja lett először műkörmöm, addig jó pár éven keresztül a saját körmöm volt géllakkal befestve. Az volt a problémám, hogy télen mindig letört bárhogy is vigyáztam rá, ezért valami erősebbet akartam kipróbálni, de most olyan fura érzés és nem tudom, hogy allergia miatt vagy csak, mert még nem szoktam hozzá. Az első napon este pár körmömnél kicsit égett a saját körmöm, de nem elviselhetetlenül. Másnap végig nem volt semmi baj, aztán éjjel viszketett pár ujjam, de csak talán egy órát, aztán az is elmúlt. Nincs semmilyen kiütés, semmilyen vörös folt a kezemen. Ma viszont csak három ujjamon olyan idegen érzésem van, a többi ujjam már megszokta. Gondoltam még várok pár napot hátha valami biztosabb jel jelentkezik, nem tudom ez mennyire célszerű. Nem tudom, hogy tényleg csak túl aggódom-e vagy benne van valami allergia a pakliban. Sajnos tényleg nem értek hozzá. Azért tettem fel itt a kérdést, hátha van olyan, aki jobban ért ehhez a témához, mint én. A normális válaszokat előre is nagyon köszönöm.



2020. febr. 3. 06:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!