Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Most akkor allergiás vagyok?...

Most akkor allergiás vagyok? A legelső fújásom 15 lett, a legmagasabb 19. Ma voltam H2 kilégzéses teszten. Úgy tudom 20 feletti értéknél van laktózérzékenység. A doki nem mondott semmit, hétfőn megint megyek.

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hogy most a laktóz vagy a laktulóz mérést csinálták e meg. Úgy tudom 20 feletti értéknél van laktózérzékenység. Megittam ezt a cukros lötyit amitől a kórházban nem volt semmi bajom,de itthon ment a hasam hányingerem van és kissé görcsölök még mindig.

2020. febr. 14. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Most akkor allergiás vagyok?

Nem, a laktóz intolerancia nem allergia, hanem ahogy a neve is mutatja, intolerancia.

De úgy tűnik, hogy intolerancia sincs, mert nem sokat nőtt az érték, ráadásul még 20 alatt is van.

Azt mondjuk nem ártana tudni, hogy laktóz, vagy laktulóz netán fruktóz volt a cucc.

2020. febr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta, ez intolerancia, nem allergia.


Ahol nekem csinálták ezt a tesztet, ott 10 volt az érték, amit ha átléptem, akkor laktózérzékeny vagyok. Nekem meg is mondta az orvos, hogy az vagyok, beszélgettünk róla stb. Neked nem mondta aki elvégezte a tesztet, hogy az vagy vagy sem? Ezt kicsit furcsállom.

2020. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!