Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kijött az orromon a demagorgon...

Kijött az orromon a demagorgon, hogyan csalogathatnám ki megint?

Figyelt kérdés

Néhány napja jött ki rajtam ilyen náthás allergiás orrdugulásos valami. Az asztmám mellett már kb el is felejtettem, hogy milyen is rendesen levegőt venni. Ma elalvás előtt a jobb oldalam feküdtem, kifújtam az orrom, és ahogy fújtam-fújtam a bal orrlyukamból kijöttek ilyen valószínűtlenül nagy sűrű barna-áttetsző darabok. Utána olyan jól kaptam levegőt ott hogy ihaj. Szerintetek mi volt ez? Veletek volt már ilyen? Azóta próbáltam rekonstruálni az esetet de csak nem jönnek a kis drágák. Csak ez a víz, esetleg tojásfehérje szerű átlátszó valami ami szokott.

Btw Nem használok jelenleg semmilyen allergiára való orrcseppet, csak ezt a tengeri sós lötyit. Nem nagyon segít, de legalább megnyugtatom a kis lelkem, hogy teszek valamit a gyógyulásért. Szerintetek mit csináljak?



2020. febr. 26. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fül-orr-gégész, ha eddig még nem látott. A barna váladék alvadt vérre utal. Lehet van valami polipod.
2020. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott megröntgeneznek, vagy mi lesz?
2020. febr. 27. 11:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Meeg. Mivel egyszer történt csak nem lenne érdemesebb doki előtt még várni míg legalább egyszer előfordul?
2020. febr. 27. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
lett azóta valami?
2021. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mentem el végül fül orr gégészetre. Azóta voltam arcüreges párszor, és a vége fele mindig jött a sok kocsonya. Amikor legutóbb voltam kontrollon az asztmámmal megkérdeztem a pullmanológust. Azt mondta, hogy ha időben elkezdem használni a szteroidos orrsprayt akkor ez az egész arcüreges mizéria elkerülhető. Azóta használom mint a kisangyal icipici szipogáskor is. Egyenlőre még nem voltam arcüreges azóta.
2021. dec. 3. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!