Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A nemi szervemen kialakultak...

A nemi szervemen kialakultak valami anyajegyhez hasonló kiütések, kb. olyanok mint a nyakon szoktak lenni azok a kiálló kis anyajegyhez hasonló dudorok. Mostanra pedig nagyon elterjedtek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Valaki aki volt már hasonló helyzetben nem tudna segíteni hogy mivel lehetne kezelni? 21 éves lány vagyok és épp kollégiumban lakom, gondolom hogy amiatt lehetek ebben a helyzetben (a közös wc miatt), de nem tudom mi lenne a megoldás rá, orvoshoz pedig nem szeretnék menni. Szexelni nem szexeltem úgyhogy szinte biztos vagyok benne, hogy a wc miatt, annak ellenére hogy mindig maximálisan megpróbáltam vigyázni a higéniára.

2020. márc. 19. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hpv szemölcs.. mindenképpen meg kellene nézetni, főleg ha terjed.
2020. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szemölcsöt uszodában is el lehet kapni.
2020. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

" Lehet hpv szemölcs.. mindenképpen meg kellene nézetni, főleg ha terjed. "


Ezeket a válaszot, hogy mindenképpen meg kell nézetni a következő 2-3 hónapra hanyagoljuk. NINCS RENDELÉS! CSAK SÜRGŐSSÉGI ESTEK VANNAK!

2020. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magánrendelések még lehetnek... nálunk is van. Sőt,a kórházban a nőgyógy.változatlanul működik. Ma beszéltem az orvosommal.
2020. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magánrendelések is felfüggesztik működésüket. Nőgyógyászok meg persze vannak, hiszen szüléssel kapcsolatba menni kell.
2020. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sürgösségi beteg ellátás van csak. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni, az hogy egy kis anyajegy dudor lesz valaki farkán az nem sürgösségi ellátás.
2020. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért ha hpv az nem egy komolytalan dolog..az anyajegy meg egy sima szemölcs az nem terjed..

Nálunk nem csak sürg.ellátás van. Itt még mindent csinálnak. Persze nem tudom meddig.

2020. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval HPV-val 2 hónapon belül meghalsz? Nem? Na akkor várhat.
2020. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nagybotos ***** válasza:
NÉZESD meg BŐRGYÓGYÁSsZal
2020. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!