Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha asztmas vagyok, meghalok...

Ha asztmas vagyok, meghalok koronavirusban?

Figyelt kérdés
Nemreg multam 18,es 12 eves korom ota egy enyhe allergikus asztmaban szenvedek.Maximum evente egyszer jott eddig elo,eletet veszejezteto fulladasos krizisem nem volt,nem szedek semmi fajta gyogyszert,mert csak idonkent jon elo.Ha elkapnam a koronavirust,lennenek nagyon komoly tuneteim(amik nem jellemzoek az en koromban),esetleg halal?

2020. márc. 30. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu, de azert vigyazz magadra es masokra.
2020. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell a legrosszabbra gondolni, de valóban azok közé tartozol akikre nagyobb veszélyt jelent, tehát komolyan kell venned és különösen vigyáznod magadra. Nem lesz semmi baj, de fokozottan tarts be minden szabályt.
2020. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 48 éves vagyok közepesen súlyos asztmás. Ventolint használok napi szinten. Mégis az orvosok szerint nem jár "különleges" elbánás ha úgy érzem a tüneteim alapján hogy koronavírusos vagyok. Maradjak otthon karantéban. Ugyanis enyhe kategóriába tartozok.

Aggódom, de azért annyira nem, hogy a halálomra gondoljak. Abban biztos vagyok, hogy elfogom kapni a vírust, hogy mikor nem tudom. Remélem enyhe lefolyású lesz.

( Angliában élek, az angol egészségügy ilyen)

2020. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, az asztmás oldal szerint nem jelent szignifikáns kockázatot az asztma főleg fiatalon.


Az eddigi adatok szerint nincs ok aggódni. Max nehezebb lesz kihordani.

2020. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kb 0,1% helyett 1% hogy kicsit nehezebb lesz kihordani.
2020. márc. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szepen az infókat
2020. márc. 31. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Aszthmás vagyok és koronavírus járványkórházban dolgozom. Nem kizáró ok.
2020. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túlélnéd valószínűleg nyugi, bár lehet kicsit kellemetlenebb lenne, de ha ezleőtt még nem fulladtál akkor nem kell annyira be paráznod
2020. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!