Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Egy 16 éves allergikus asztmás...

Egy 16 éves allergikus asztmás lélegeztetőgépre kerül, ha elkapja a koronavírust?

Figyelt kérdés
16 vagyok,10 eves korom óta enyhe allergikus asztmás.Rendszeresen nem hasznalok semmit,hörgőgyulládasom is csak télen szokott lenni megfázásból kifojólag. A parlagfű szezonban is szokott lenni ilyesmi,az ritkábban.Nem tudom hogyha számít,de rendszeresen sportolok,nagyon jól bírom.Szerintetek nagy az esélye,hogy komoly kimenetele lesz a koronavirusnak,ha elkapom?

2020. ápr. 5. 11:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hozzá szeretném tenni,hogy igazi influenzám se volt,csak megfázásom!Egyszer volt tüdőgyulladásom az orvosom szerint de az 4 nap alatt elmúlt tünetekkel együtt
2020. ápr. 5. 11:10
 2/15 anonim ***** válasza:
Bárki lélegeztető gépre kerülhet.
2020. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsére azóta nyilatkozott egy allergológus, aki azt mondta hogy a szezonális allergiás asztmások nincsenek veszélyben.


Nekik nincs begyulladva krónikusan a tüdejük és a sportra nem triggerelődik az asztma.


Tehát a vírus sem fog nagy gondot okozni.


(Egyébként egy tanulmány szerint a fiatal asztmások sem halnak meg többen)

2020. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Infokutató nálatok mindenki asthmás? Egyszer 18 éves asthmás voltás, egyszer meg tesód gyereke volt asthmás ha jól emlékszem

Akkor is most is, többször is elhangzott hogy ezzel a fajta asthmával tök jó esélyeid vannak, nem vagy annyira veszélyben sem te sem rokonod


Miért kell ezt ennyiszer kitenned?

2020. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bukta...legalabb rejtsd el a nicked, főinformatikus 😃
2020. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na csak megtalálta a checkboxot a szerencsétlen...
2020. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én már az összes ilyne kérdésről tudni fogom hogy ő az
2020. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért pontoztatok le azért mert rávilágítottam hogy harmadjára írja ki a kérdést másik sztorival ezért belinkelem ide a többit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__allergiak__10398514..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__allergiak__10394456..

2020. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Konnyebben megnyugszom,amugy igazatok van
2020. ápr. 5. 18:38
 10/15 A kérdező kommentje:
Megertelek titeket,viszont azert tettem fel sok kerdest,mert mindig kimaradt valami az elozobol,es a GYK szabalyzata szerint nem szabad elozo kerdesekre utalni
2020. ápr. 5. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!