Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » KB két hónapja csalánkiütések...

KB két hónapja csalánkiütések vannak, ég a gyomrom, kaja után jön ki a kiütés. Szerintetek mi lehet? Volt már aki így járt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

kaja után mennyivel? miért függ össze szerinted vele?

De ha ebben biztos vagy, iktasd ki egy időre (1-2 hét) a tejet, aztán a glutént, stb, aztán látod, mikor nem jön elő

2020. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tejet most próbáltuk ki, ugyanúgy kijott. Kaja után néhány órán belül kijon 1-3oran belül, vagy a legtöbbször reggelre lesz sok rajtam. És gyomor problémákra, gyomor sav problémára gondolok.
2020. ápr. 22. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Máj és vastagbél probléma. Ha jobbat nem tudsz - kínai orvos.
2020. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helicobacter pylori?
2020. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem fél év krumpli, fött riza, kompót diétára múlt el a rémes csalán. Közben szedtem antihisztamint. Kivizsgálásra csak a tej és narancs jött ki, mint allergizáló anyag. Orvos csóválta a fejét. Lassan tértem vissza a normál táplálkozásra. 2 év múlva ugyanez lett, megint fél év diéta. Próbáld ki, mondjuk egy hétig és meglátod.
2020. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!