Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Akiknek van ekcéma okozta...

Akiknek van ekcéma okozta bőrgomba, mitől jön elő?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdődött, ugyanígy mikor kijött a meleg,és idén is ahogy forróbb volt az idő előjött. Először kiütések formájában,majd kiszáradt és ugyanúgy nézett ki mint tavaly. Akinek van ilyene,mivel keni? Én exoderil. Nem lehet megelőzni? Vagy mit tettem, amiért megint ilyen a bőröm? Ez ekcéma okozta! Nem elkaptam.

2020. máj. 1. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne keverjük a kettőt, a bőrgomba az bőrgomba, az ekcéma pedig amikor a saját immunrendszered támadja meg a saját bőrödet. A kettőnek csak annyi köze van egymáshoz hogy bőrbetegségek.

De bármi is az, bőrgyógyásznak kell megmutatni, majd ő írja fel a kenőcsöt. Saját kútfőből hogy akarod eldönteni melyik kenőcs kell rá? Vagy itt a gyakorin még ha egy bőrgyógyászt találsz akkor is látnia kéne.

2020. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fussunk neki mégegyszer. Nem azt kérdezem mi ez. Ezt bőrgyógyász mondta magánrendelésen,hogy ekcéma okozta bőrgomba. Látta már. Nem kell egyből bunkózni,hogy itt várom el,hogy valaki megmondja mi bajom. Én arra vagyok kíváncsi,hogy akinek van, tudja-e,hogy mitől jön ki? Mik a tapasztalatok. Itt a meleggel van gond,de kíváncsi lennék,hogy másoknak is melegre jön elő? És ki mit használ rá. Mégegyszer irom,voltam vele bőrgyógyásznál. Mivel magán, ezért annyit mondott,hogy mi ez,mivel kenjem. Azt is mondta,ha bármikor előjön,kenjem ezzel,és múlik el. A Kórházban mindenféle kutyaallergiát kitaláltak, miközben csak nyáron,melegben jön elő nálam. Szóval ha valaki tudja,hogy mitől jön konkrétan elő, izzadás,vagy bármi étel, tusfürdő,ami ekcémások számára nem ajánlott,nyugodtan írjon. Én ha gondom van nem itt akarom megfejteni,elmentem vele orvoshoz. Köszi.
2020. máj. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!