Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyire nehéz allergiával élni?

Mennyire nehéz allergiával élni?

Figyelt kérdés

Szóval vegyünk egy közepesen súlyos pollen-allergiát. Mennyire nehéz manapság élni vele, mondjuk egy szellemi munkát végző embernek? Milyen mellékhatásai vannak a gyógyszereknek?

Nagyon megkeseríti az ember életét - akadályozza -, vagy fel lehet vele venni hatékonyan a versenyt?

Köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 8. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Antihisztaminnal tűrhető
2020. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A mai gyógyszereknek (a régiekhez képest) gyakorlatilag nincs mellékhatásuk.


kb. 35 éve van parlagfű-allergiám...

A régi szerek úgy kábítottak, mintha altatót szedtél volna.


A kor előrehaladtával csökkennek a tünetek, ha adhatok egy kis biztatást... :)

2020. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz vele élni, én elég sok növényre vagyok allergiás és asztmás is vagyok. Megszokható, van 3 féle orrcseppem, 2-3 féle jól bevált gyógyszerem, + ffp3 maszkom is van, ha olyan helyre megyünk, ahol természetben rengeteg nyírfa és stb található.
2020. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. máj. 8. 16:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs gyógyszer mellett.

Három keresztes parlagfű allergiám van, keresztallergiás tünetek is elég gyakran voltak, úgyhogy a gyógyszert minden nap szedem (szezonon kívül is), az egyetlen amit észre vettem, hogy nincsenek allergiás reakcióim.

2020. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az változó, hogy kinek milyen tüneteket okoz az allergia, elég kellemetleneket, durvákat is időnként és van akinek a gyógyszerek se mindig segítenek.Arról nem is beszélve, hogy időnként a gyógyszereknek lehetnek kellemetlen mellékhatásaik.

Ugyan akkor már egyre többen a gyógynövényeket , természetes megoldásokat választják a problémáikra, amik nem járnak kellemetlen mellékhatásokkal.

2020. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: ilyen csak az elképzelésekben létezik!


Aminek nincs mellékhatása, annak hatása sincs!


Az persze előfordul, hogy _nálad_ nem jelentkezik mellékhatás, de másik ezer embernél bőven lehet...


Már ne is haragudj, de ez kicsit olyan "MLM-szagú", szupertermészetes csodaszernek tűnik....

2020. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most konkrétan nemtudok ki menni az utcára nekem egész évben allergiám van ( több mindenre allergiás vagyok)de így májusban hogy pollen szezon van brutálisan fujom az orromat kb 1 hónapot kell ki bírjak nyáron mindig elmúlik.

Ti milyen bevált vény nélkül kapható gyógyszert tudtok ajánlani?

2020. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Néha kellemetlen,de munkában nem akadalyoz
2020. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


Cetirizin, Loratadin

2020. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!