Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pollenallergiára tudtok...

Pollenallergiára tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Fűfélékre vagyok allergiás azok közül ami most allergizál.

Kinek mi vált be, ami vény nélkül kapható?



#pollen #Allergia,
2020. máj. 21. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha erősíteni akarod az allergiát, akkor hordj maszkot, mert az jól begyűjti a polleneket, amik mégjobban megviselnek majd.
2020. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én desloratadine hatóanyagú gyógyszert szedek, nekem használ. Dassergo néven lehet kapni vény nélkül (biztos van más néven is, én eddig csak ilyet szedtem), de ha feliratod a háziorvossal, akkor van vényköteles verzióban is ugyanilyen és ugyanennyi hatóanyagú szer jóval olcsóbban.
2020. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a cetirizin vált be.
2020. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elég erősen allergiás vagyok a fűkeverékekre, viszont én csak olyat tudnék mondani, ami vényköteles :/ Tudom, hogy nem ez volt a fő kérdés, de hidd el, az a legjobb, ha szakemberhez fordulsz, mert olykor nagyobb bajt okoz az ember, ha magának akarja megoldani az egészségügyi gondjait. Persze nem egy megfázásra gondolok itt.


Ehhez konzultálnod kell szakemberrel, de nekem a Mometazon Sandoz, Eonic és Lordestin jöttek be. Mondjuk kombinált eset vagyok, mert egész évben van valamim, amire allergiás vagyok, de bármi bajom volt, nekem mindig ezeket írták fel.


Viszont egy jó ideje szerencsére nem szedem ezeket :) Olykor picit bedugul az orrom meg köhögök, de erősítem a szervezetem újra (állat miatt nagyon kiújult minden), így sokkal jobban bírom a polleneket, atkákat, fűkeverékeket és tulajdonképpen mindent, ami az életünk közvetlen része (kivéve a hülye embereket, azokat semmivel sem).

2020. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!